Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Egas Otel

Genel Bilgiler

Yeşil ve mavinin buluştuğu ordu' da konaklayabileceğiniz , şehir merkezi ve teleferik istasyonuna yakın olan otelimizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.Otelin odalarında  ; televizyon, minibar,klima,internet,telefon ,banyo gibi olanaklar yer alıyor.Otel de her sabah taze ve doğal , zengin bir kahvaltı tabağı ile güne başlayabilirsiniz.

Otel Özellikleri
  • Isıtma Sistemi
  • Araç Kiralama
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Isıtma Sistemi
  • Araç Kiralama
Genel Bilgiler
Oda 20
Yeşil ve mavinin buluştuğu ordu' da konaklayabileceğiniz , şehir merkezi ve teleferik istasyonuna yakın olan otelimizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.


Otelin odalarında  ; televizyon, minibar,klima,internet,telefon ,banyo gibi olanaklar yer alıyor.

Otel de her sabah taze ve doğal , zengin bir kahvaltı tabağı ile güne başlayabilirsiniz.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Evcil hayvan kabul etmiyoruz.


Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.