Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Fengo Otel

Genel Bilgiler

Fengo Otel şehir merkezi tarihi mekanlar, iş ve alışveriş merkezlerine kolaylıkla ulaşım imkanı sağlayan Rize Trabzon yolunun yanında stratejik bir konuma sahiptir. Sahil yolunun hemen yanında bulunan Fengo Otel Trabzon Havaalanı'na 800 Metre Şehir Merkezine 6 km Alışveriş Merkezine ise yaklaşık 1 km mesafedeki eşsiz konumu ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Deniz devamı...

Otel Özellikleri
  • Telefon Hizmeti
  • Kablosuz İnternet
  • A La Carte Restoran
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Telefon Hizmeti
  • Kablosuz İnternet
  • A La Carte Restoran
Genel Bilgiler
Oda 24

Fengo Otel şehir merkezi tarihi mekanlar, iş ve alışveriş merkezlerine kolaylıkla ulaşım imkanı sağlayan Rize Trabzon yolunun yanında stratejik bir konuma sahiptir. Sahil yolunun hemen yanında bulunan Fengo Otel Trabzon Havaalanı'na 800 Metre Şehir Merkezine 6 km Alışveriş Merkezine ise yaklaşık 1 km mesafedeki eşsiz konumu ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Deniz kıyısında yer alan otelimiz konuklarına 24 saat resepsiyon ve bünyesinde ücretsiz özel otopark sunmaktadır.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.