Title
Biz de sizi bekliyorduk :)

Müsaitlik durumu veya fiyatlar işlem yapmadığınız süre içerisinde değişmiş olabilir. Bu nedenle sizleri detay sayfasına yönlendirdik.

2. OdaOdayı Sil
3. Oda Odayı Sil

Günübirlik Nergis Zamanı Karaburun Turu

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 16.06.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Seçili turun programını, dahil ve harici hizmetleri için Tur Programı

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Tur Programı

1.Gün Tur Güzergahı
İzmir

Günün Gezi Noktaları
Balıklıova
Karaburun
Mordoğan köyü
Ayşe Kadın camii
Müesser Aktaş etnografya müzesi

Belirlenen noktalardan siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. Urla iskeleye ( Klozemenia) geçiyor, kahvaltı molamızı burada alıyoruz daha sonra eski adı Polikne olan Balıklıova’ya geçiyoruz , yöreye özgü nergis, enginar ve nefis Balıklıova kurabiyesi alışverişlerimizi yapabiliriz sabah kahvelerimizi  köy kahvesinde içebiliriz, geçireceğimiz keyifli zamanımız sonrası İzmir’in en küçük ilçesi Karaburun (Mimas) merkeze gidiyoruz, nergis kokuları arasında otantik sokaklarında dolaşıyoruz nergislerin harika görüntüsü ve mis kokulu  güzellikleriyle doğayı renklendirmelerini gözlemleyerek, nergis  alışverişleri yapıyoruz. Artık yemek zamanıdır diyerek   Karaburun İskeleye geçiyoruz, deniz  kenarındaki  restoranımızda  arzu  eden  misafirlerimizle  balık  keyfi  yapıyoruz ardından eski  Mordoğan köyüne geçip tarihi  özelliği  olan Ayşe Kadın camii ve Müesser Aktaş etnografya müzesini gezip Mordoğan sahiline geçiyoruz yürüyüş yapıyor, denize karşı akşam üzeri çayımızı içebiliriz. Güzel ve keyifli geçen günümüzün sonunda İzmir’e gidiyor ve siz değerli misafirlerimizle bir sonraki Jolly Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur güzergahına uygun bir noktada alınır. (Ekstra, ücreti tur esnasında misafirler tarafından ödenir.)
Öğle Yemeği: 
Tur güzergahına uygun bir noktada alınır. (Ekstra, ücreti tur esnasında misafirler tarafından ödenir.)

Önemli Bilgiler

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 16.06.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

İptal İade Şartları

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Jolly Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Jolly Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. 
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. 
Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.