Title
Biz de sizi bekliyorduk :)

Müsaitlik durumu veya fiyatlar işlem yapmadığınız süre içerisinde değişmiş olabilir. Bu nedenle sizleri detay sayfasına yönlendirdik.

2. OdaOdayı Sil
3. Oda Odayı Sil

Günübirlik Ödemiş Birgi Beydağ Turu

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 16.06.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Seçili turun programını, dahil ve harici hizmetleri için Tur Programı

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Tur Programı

1.Gün Tur Güzergahı
İzmir

Günün Gezi Noktaları

Sabah saat 07:45 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 07:50 Bostanlı İskelen önü,08:00 Karşıyaka Jolly Tur Acenta Önü, 08:05 Girne Yunuslar Mavikule, 08:10 Girne Mevlana Camii Otobüs Durağı önü, 08:15 Girne MC Donald`s Karşısı, 08:30 Bornova E.Ü.H. önü,08:40 Alsancak Fuar Kapısı Önü, 08:45 Üçyol Pizza Pizza,08:50 Susuz Dede Durak, 09:00 Üçkuyular Meydan Pamukkale Yazıhaneler önünden misafirlerimizi aldıktan sonra yol güzergahımızda bulunan uygun bir tesiste kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltıdan sonra yaklaşık iki saat sürecek olan bir yolculuktan sonra Aydınoğulları Beyliği`nin başkentliğini yapmış, Osmanlı dönemi Türk yaşantısının en güzel miraslarından birisi olarak kabul edilen Birgi`ye ulaşıyoruz. İzmir`in Ödemiş ilçesine bağlı bir mahalle olan ve 2012 de Dünya Mirası Geçici listesine eklenen Birgi `de ünlü Çakırağa Konağını, Ulucami`yi ve Birgivi Dede Türbesini rehberimiz eşliğinde ziyaret ederek, açık hava müzesi niteliği taşıyan, tarih kokan sokaklarında keyifli bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Ziyaretimizi tamamladıktan sonra Ödemiş`e gitmek üzere yola çıkıyoruz. Çok köklü bir tarihi olan ve Kurtuluş Savaşımızda Kuva-i Milliye`nin ilk kurşunu sıktığı yer olarak önem kazanan Ödemiş ile ilgili detaylı bilgileri rehberimizden dinledikten sonra öğle yemeğimizi alıyor ve öğle yemeğinin ardından Ödemiş’in tarihi çarşısında, yöresel ürün alışverişlerimiz için serbest zaman alıyoruz. Serbest zamanımızı tamamladıktan sonra yeniden aracımızla buluşarak İzmir’in en eski ilçe yerleşimlerinden birisi olan Beydağ`a hareket ediyoruz. Antik dönemde “Palaipolis” adı ile bilinen, Osmanlı döneminde ise Biyan Kökü yetiştirildiği için “Biyanbol” olarak adlandırılan Beydağ’a ulaştığımızda panoramik ilçe turumuzu gerçekleştiriyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman ve alışveriş molasının ardından tarihi Osmanlı kahvesinde kahvelerimizi yudumlayarak keyifli bir günü sonlandırıyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde İzmir’e ulaşıyor ve bir başka Jolly Tur organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur güzergahına uygun bir noktada alınır. (Ekstra, ücreti tur esnasında misafirler tarafından ödenir.)
Öğle Yemeği: 
Tur güzergahına uygun bir noktada alınır. (Ekstra, ücreti tur esnasında misafirler tarafından ödenir.)

Önemli Bilgiler

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 16.06.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

İptal İade Şartları

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Jolly Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Jolly Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. 
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. 
Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.