Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

House Butik Otel

Genel Bilgiler

Leziz balık restaurantları, temiz havası, dillere destan berrak denizi ve altın misali kumlara sahip koylarıyla meşhur Çiftlikköy’de bulunan House Butik Otel tatilinize renk katmak için değerli misafirlerini bekliyor. Altınkum, Pırlanta gibi Çeşme’nin en ünlü kumsallarına sadece 2 km uzaklıkta olan House Butik Otelin önünde Sakız Adası manzaralı 120 metrekare genişliğinde açık devamı...

Otel Özellikleri
  • Bar
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Bar
Genel Bilgiler
Oda 7

Leziz balık restaurantları, temiz havası, dillere destan berrak denizi ve altın misali kumlara sahip koylarıyla meşhur Çiftlikköy’de bulunan House Butik Otel tatilinize renk katmak için değerli misafirlerini bekliyor. Altınkum, Pırlanta gibi Çeşme’nin en ünlü kumsallarına sadece 2 km uzaklıkta olan House Butik Otelin önünde Sakız Adası manzaralı 120 metrekare genişliğinde açık bir bahçesi ve barı mevcuttur. Sadece 7 odası bulunan ve maksimum konuk kapasitesi 14 kişi olan House Butik Otel Çiftlikköy kumsalına 400 metre, Çeşme merkeze 2 km Alaçatı’ya ise 7 km mesafede bulunmaktadır.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.