Title
Biz de sizi bekliyorduk :)

Müsaitlik durumu veya fiyatlar işlem yapmadığınız süre içerisinde değişmiş olabilir. Bu nedenle sizleri detay sayfasına yönlendirdik.

1. Oda
2. OdaOdayı Sil
3. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

İzmir Urla Çeşme Alaçatı Foça Turu Pegasus İle Adana Çıkışlı 4 Gece Konaklamalı

4 gece İzmir'de Konaklama farkı ile Kurban Bayramı Özel

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 20.07.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Seçili turun programını, dahil ve harici hizmetleri için Tur Programı

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Tur Programı

1.Gün Tur Güzergahı
Adana İstanbul

Belirtilen saatte Adana Havalimanı'nda check-in işlemlerimizi gerçekleştirdikten sonra Pegasus Havayolları'na ait Adana/İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşu ile İstanbul'a ulaşıyoruz. (Uçak saatlerinde oluşabilecek Rötardan dolayı programda değişiklik yapılabilir.) İstanbul'a varışta bizleri bekleyen tur aracımız ve rehberimiz ile buluşarak turumuza başlıyoruz. 


Yeme İçme Bilgileri

Akşam Yemeği: Gidiş güzergâhında mola tesisinde serbest olarak alınıyor. – Ekstra

2.Gün Tur Güzergahı
İzmir

Günün Gezi Noktaları;

Efes Antik Kenti
Necati Cuma 'nın Evi
Klazomenai Antik Kenti
Sığacık
Şirince
Urla


Jolly tur un konforlu otobüsleri ile  Bursa üzerinden üzerinden Selçuk'a ulaşıyoruz. Buradan zeytin ve asma bağları içerisinde kendine has köy dokusunu barındıran, Safranbolu mimarisine benzer evleri ve meyve şaraplarıyla ünlü, eski bir Rum köyü Şirince' ye ulaşıyoruz. Yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahzenine gidiyoruz. Tadım  ve alışverişimizin ardından kazıları 120 yıldan fazladır sürdürülen  Efes Antik Kentini gezmeye başlıyoruz. Odeon,  Kuretler  Caddesi, Latrinalar, Skolastika Hamamı, Celsus  Kütüphanesi, Aşk  Evi, Agora, Tiyatro, Devlet Sarayı, Trajan Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Liman Caddesi gezileri sonrasında, Yorgo Seferis, Neyzen Tevfik ve Tanju Okan’ın memleketi olan, dünyadaki tescilli Karantina adalarından  bir tanesinin bulunduğu Urla’ya ulaşıyoruz. Urla’da ilk olarak Tanju Okan anısına yapılmış ve içinde heykelini barındıran Tanju Okan Parkında fotoğraf molası veriyoruz. Burada deniz kıyısında verilen mola sonrasında, İonya bölgesinin en önemli kentlerinden biri olan Klazomenai Antik Kent kalıntılarını ziyaret edeceğiz. Burada göreceğimiz yerler arasında; fırınlar ve Anadolu’daki ilk zeytinyağı üretim tesisi olacak. Sonrasında vereceğimiz serbest zamanda dileyenler denizin keyfini çıkartabilirler. Bir sonraki rotamız ise ülkemizin ilk yavaş şehri olma özelliğine sahip Seferihisar ilçesine bağlı, daracık sokakları ve kendine özgün mimarisi, 1522’de Kanuni Sultan Süleyman’ın emriyle yapılan kalesi, masmavi denizi, yerli üretici pazarı ile meşhur Sığacık olacak. Burada verilen serbest zamanda güzel manzaralar eşliğinde fotoğraflarımızı çekip, taş evlerin arasında dolaştıktan sonra konaklama için otelimize hareket ediyoruz.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı : Şirince'de serpme sabah kahvaltısı (Ekstra, ücreti misafirler tarafından ödenir.)
Öğle yemeği : Bölgede serbest öğle yemeği (Ekstra, ücreti misafirler tarafından ödenir.)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

3.Gün Tur Güzergahı
İzmir İzmir Kuşadası

Günün Gezi Noktaları;

Kuşadası Tekne Turu ( Ekstra )


Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, birbirinden güzel koylarda denize girebilmek için Kuşadası’na hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimizle limanda bizi bekleyen teknemize geçerek, turumuza başlıyoruz. Baradan, Soguk su gibi koylarda verilen yüzme molalarıyla denizin tadını çıkarıyoruz. (Ekstra) Bu güzel ve keyifli tekne turu sonrası, otobüsümüzle otelimize hareket ediyoruz.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. 
Öğle yemeği: Tekne turu ücretine öğle yemeği dahildir.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor

4.Gün Tur Güzergahı
İzmir

Günün Gezi Noktaları;

Foça tekne turu ( Ekstra )
Eski Foça
Orak Adası
Fener Adası
İngiliz Koyu

 
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, günün ilk rotası eski adı Phokaia olan, Akdeniz foklarıyla meşhur şirin tatil bölgesi Eski Foça olacak. Otantik taş evlerin arasından dileyen misafirlerimizle bizleri bekleyen teknemize ulaşıyoruz. Ege’nin berrak sularında açılarak yüzme molası vereceğimiz yerler arasında Orak Adası, Fener Adası, İngiliz Koyu gibi yerler bulunmakta. (Ekstra) Birbirinden güzel koylarda verilen yüzme molaları sonrası, nesli tükenmekte olan Akdeniz Foklarının barınağı olan siren kayalıklarının hikayesini rehberimizden dinledikten sonra tekne gezimizi sonlandırıyoruz. Eski Foça’da verilen serbest zamanda harika fotoğraflar çekebilir veya alışveriş yapabilirsiniz. Sonrasında otelimize hareket ediyoruz.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. 
Öğle yemeği :Serbest Menü ( Ekstra)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor

5.Gün Tur Güzergahı
İzmir

Günün Gezi Noktaları
Alaçatı
Çeşme
Ilıca Plajı

 
Otelde alınan kahvaltı sonrası günümüzün ilk durağı, antik dönemde ismi Agrillia olan günümüzdeki ismiyle Alaçatı olacak. Kendine özgü taş mimarisi, yel değirmenleri ve rüzgarı ile ünlü bu güzel kasabada vereceğimiz serbest  zamanda dileyen misafirlerimiz Arnavut kaldırımlarında gezip, fotoğraflarını çekebilir. Rüzgar sörfü ile meşhur bu şirin tatil beldesinde verilen serbest zaman sonrası antik dönemdeki ismi Erythrai olan, son yıllarda Türk turizminin göz bebeği Çeşme ye ulaşıyoruz. Burada 1508 yılında ll. Beyazıt ın yaptırmış olduğu muhteşem deniz manzaralı Çeşme Kalesini ziyaret ediyoruz. Burada verilen serbest zaman sonrası, plajları ile meşhur Ilıca bölgesinde verilen serbest zamanda, dileyen misafirlerimiz denizin, kumun ve sıcacık güneşin keyfini çıkartabilirler. Burada yapılan deniz molası sonrası, güzel anılar ve keyifli hatıralar ile ile buradan ayrılıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. 
Öğle yemeği: Serbest Menü (Ekstra)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.                             

6.Gün Tur Güzergahı
İzmir İstanbul Adana

Günün Gezi Noktaları;
Konak Meydanı
İzmir Saat Kulesi
Hasan Tahsin  Anıtı
Kızlarağası Hanı
Tarihi Asansör

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, İzmir’in meşhur Saat Kulesini ve Kurtuluş Savaşında düşmana ilk kurşunu atan Gazeteci Hasan Tahsin Anıtını görmek için Konak Meydanı’na geçeceğiz. Burada verilen kısa bir fotoğraf molası ardından yine İzmir’in önemli yapılarından olan, Kemeraltı çarşısının uğrak noktalarından tarihi Kızlarağası Han ına gidiyoruz. Verilen zaman sonrası, Tarihi Asansöre gitmek için  bir döneme sesiyle, filmleriyle damgasını vurmuş Dario Moreno’nun evinin de bulunduğu Dario Moreno Sokağı na ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimiz burada verilen serbest zamanda Asansörle yukarıya çıkabilirler ve İzmir’in doyumsuz manzarasını seyredebilirler. Buradaki gezimiz sonrasında İstanbul'a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimizi Sabiha Gökçen Havalimanı'na bırakarak başka bir Jolly Tur organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. 
Öğle yemeği: Serbest Menü (Ekstra)
Akşam yemeği:  Mola tesisinde serbest olarak alınıyor. (Ekstra)

Önemli Bilgiler

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 20.07.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

İptal İade Şartları

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Jolly Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Jolly Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. 
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. 
Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.

Ön Ödemeli Erken Rezervasyon Fırsatı

Seçili turlarda;
%25'ini şimdi, gerisini tatile 3 gün kala ödeyin.
%10'unu şimdi, gerisini tatile 1 gün kala ödeyin.

KAMPANYA DETAYLARI