Title
Biz de sizi bekliyorduk :)

Müsaitlik durumu veya fiyatlar işlem yapmadığınız süre içerisinde değişmiş olabilir. Bu nedenle sizleri detay sayfasına yönlendirdik.

1. Oda
2. OdaOdayı Sil
3. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Antalya Kaş Olympos Adrasan Kekova Turu 3 Gece Konaklamalı İstanbul Bursa Çıkışlı

Kekova tekne turu dahil

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 21.07.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Seçili turun programını, dahil ve harici hizmetleri için Tur Programı

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Tur Programı

1.Gün Tur Güzergahı
İstanbul Bursa Şehir Merkezi Antalya

Biniş noktalarından katılacak misafirlerimizle birlikte Jolly'nin konforlu otobüsleri eşliğin de gece yolculuğumuza başlıyoruz.


Yeme İçme Bilgileri

Akşam Yemeği :Gidiş güzergâhında mola tesisinde serbest olarak alınıyor. – Ekstra

2.Gün Tur Güzergahı
Antalya

Günün Gezi Noktaları;
Köprülü Kanyon Rafting (Ekstra, ücreti tur esnasında misafirler tarafından ödenir.)
Aspendos Tiyatrosu
Düden Şelalesi
Kaleiçi
Yivli Minare

Gece yolculuğu sonrasında, sabah saatlerinde Türkiye’nin sayılı şelalelerinden Düden Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Burada verilen serbest zamanda çekilen fotoğrafların ardından, turumuza dünyada günümüze ulaşan en iyi Roma Tiyatrosu olan Aspendos Tiyatrosu ile devam ediyoruz.  Aspendos gezisi sonrası bir Milli Park ve tabiat harikası olan Köprülü Kanyona ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenalini yüksek, 7’den 77’ye herkesin katılabileceği Rafting heyecanını Köprü Çay'ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz (Ekstra). Macera dolu bu aktivitenin sonrasında 
Antalya şehir merkezini, Kaleiçi evlerini, Antalya’nın simgesi olan Yivli Minareyi, Saat Kulesini fotoğrafladıktan sonra otelimize varıyoruz.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur güzergahına uygun bir noktada alınır. (Ekstra) 
Öğle yemeği: Rafting aktivitesine dahil. Restaurantda öğle yemeği–Izgara alabalık veya Tavuk şiş, açık büfe salata ve garnitür ve meyve. Aktiviteye katılmayan misafirler için ekstradır.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. 

3.Gün Tur Güzergahı
Antalya

Günün Gezi Noktaları;
Tahtalı Dağı (Ekstra)
Olympos
Adrasan

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası, otobüsümüze binerek rotamızı Antalya’nın batısına doğru çeviriyoruz. Sol yanımıza lacivert denizi, sağ yanımız Bey Dağlarını ve çam ormanlarını alarak, eşsiz kumsalı ve bakir doğası ile görenleri kendisine âşık eden Adrasan’a gidiyoruz. Bu doğa harikası yerde verilen yüzme molasının ardından yolumuza devam ederek Markiz Dağı eteklerinde bulunan ve bir vadi içerisine yapılmış eskinin korsan kenti, şimdinin dünyaca ünlü ağaç evleriyle meşhur Olympos’a ulaşıyoruz. Olympos’ta kilise, hamam, agora gibi antik kente ait eserleri gördükten sonra Olympos’un eşsiz denizine girmek için serbest zamanımız olacak. Burada verilen yüzme molası ardından otobüsümüze binip dileyen konuklarımız için teleferik ile Tahtalı Dağı seyir terasına çıkılıyoruz (Ekstra) . Burada ki gezimiz ardından Antalya’da bulunan otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Bölge restoranlarında serbest menü fiyatları geçerlidir. – Ekstra
Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

4.Gün Tur Güzergahı
Antalya Antalya Kemer

Günün Gezi Noktaları;
Adrasan Suluada Tekne Turu ( Ekstra )

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından, otobüsümüze binerek ülkemizin önemli plajlarından olan Adrasan’a hareket ediyoruz. Burada dileyen misafirlerimizle bizi bekleyen teknemize binerek masmavi koyların keyfini sürmeye başlıyoruz. Aşk plajı deniz içerisindeki kaynak sularıyla son yıllarda isminden söz ettiren Suluada, Fener Koyu veya Amerikan Koyu vb. yüzme molası vereceğimiz yerler arasında. Bu güzel tekne turundan sonra otobüsümüze binip otelimize doğru yol alıyoruz. 


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Teknede öğle yemeği tekne turu ücretine dahildir. Tekne turuna katılmayan misafirlerimiz için ekstradır.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

5.Gün Tur Güzergahı
Kaş Denizli Alaşehir Akhisar Bursa İstanbul

Günün Gezi Noktaları;
Kekova Tekne Turu 
Batık Kent
Simena
Kaş

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında Kekova’nın giriş kapısı aynı zamanda kendisine has kıyı köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan Üçağız'a ulaşıyoruz. Buradan bineceğimiz teknemizle Kekova Tekne Turu’na başlıyoruz. Yüzme molalarımız Tersane koyu, Kumlu İskele vb. koylarda olacak. Ardından M.S  ll.yy ‘da  bir  depremle  denizin  içine  batmış  olan  Batık Kent, Kekova Adası, kara ulaşımı bulunmayan Simena Köyü ve Kalesini tekneden görüyor ve rehberimizden bilgiler alarak turumuzu tamamlıyoruz. Üçağız’dan alacağımız dağ kekikleri kokusu içinde otobüsümüzle Akdeniz'in incisi Kaş’a ulaşıyoruz. Burada verilen serbest zaman sonrasında dönüş yolculuğumuza başlayarak gecenin ilerleyen saatlerinde İstanbul’a ulaşıyoruz ve siz değerli misafirlerimize bir başka Jolly tur organizasyonunda buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Teknede öğle yemeği (Ekstra) (Izgara tavuk + 3 çeşit açık büfe soğuk meze + Salata)
Akşam yemeği: Tur güzergahına uygun bir dinlenme tesisinde serbest alınır. (Ekstra)

Önemli Bilgiler

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 21.07.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

İptal İade Şartları

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Jolly Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Jolly Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. 
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. 
Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.

Ön Ödemeli Erken Rezervasyon Fırsatı

Seçili turlarda;
%25'ini şimdi, gerisini tatile 3 gün kala ödeyin.
%10'unu şimdi, gerisini tatile 1 gün kala ödeyin.

KAMPANYA DETAYLARI