Title
Biz de sizi bekliyorduk :)

Müsaitlik durumu veya fiyatlar işlem yapmadığınız süre içerisinde değişmiş olabilir. Bu nedenle sizleri detay sayfasına yönlendirdik.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. OdaOdayı Sil
3. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Likya Turu 4 Gece Konaklamalı İstanbul, Bursa Çıkışlı

Gökova tekne turu dahil Kekova tekne turu dahil

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 29.05.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Seçili turun programını, dahil ve harici hizmetleri için Tur Programı

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Tur Programı

1.Gün Tur Güzergahı
İstanbul Bursa İzmir Fethiye

Biniş noktalarından katılacak misafirlerimizle birlikte gece yolculuğumuz başlıyor.

2.Gün Tur Güzergahı
Fethiye

Not: Program gereği, otele girilmeden tura başlanacağı için misafirlerimize kolaylık olması açısından, yüzme molalarında kullanacakları deniz eşyalarını ayrı bir çanta içerisinde otobüste yanlarına almaları rica olunur.

Günün Gezi Noktaları;

Kayaköy
Ölüdeniz
Belcekız Plajı

Jolly Tur'un konforlu otobüsleri eşliğinde Susurluk’ta verilen ilk molanın ardından Aydın, Çine, Muğla üzerinden Gökova’nın eşsiz panoramasına sahip Sakar Geçidi’ni aşıyoruz. Öğle saatlerinde Fethiye merkezi takiple eski bir Rum Köyü Kayaköy’e varıyoruz. Tepeler üzerinde teraslar halinde uzanan 350-400 kadar evi bünyesinde barındıran, mübadele ile tamamına yakını terk edildiğinden ‘hayalet köy’ diye de isimlendirilen Kayaköy’ün sokaklarında dolaşırken, eski yerleşimcilerin izleri bizleri geçmişe götürüyor. Serbest zamanda fotoğraflarımız alıp bu hüzünlü köyden ayrılarak Babadağ'ın hemen eteğinde bulunan Belcekız plajına ulaşıyoruz. Bu plajın devamı niteliğindeki Türkiye’nin en eşsiz denizlerinden olan Ölüdeniz‘de sizlere serbest zaman veriyoruz. Dünyanın sayılı plajlarından olan Ölüdeniz’de turkuaz suların keyfini çıkarttıktan sonra. Ardından Fethiye bölgesindeki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.Yeme İçme Bilgileri

Öğle Yemeği: Tur programına uygun bir nokta da ekstra olarak alınacaktır.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak servis edilecektir.


3.Gün Tur Güzergahı
Fethiye

Günün Gezi Noktaları;

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz için Ekstra olarak düzenlenen 2 farklı turdan birini seçebilirler;

1.Seçenek: TAM GÜN JEEP SAFARİ TURU (Ekstra)

Sabah kahvaltı sonrası bizleri bekleyen Jeeplerle buluşarak tam gün sürecek bu eğlenceli aktiviteye başlıyoruz. İlk olarak su tabancaları kiralayıp, trafiğe kapalı ormanlık alanlarda eğlencesine doyum olmayan su savaşları yaparak Gizlikent Şelalesi'ne ulaşıyoruz. Gizlikent Şelalesi'nde 25 dakikalık yürüyüş sonrası şelaleye ulaşıyoruz. Şelale dönüşü öğle yemeğimizi yiyoruz. Dileyen misafirlerimiz buradaki macera parkurunda zipline-rafting- bungee jumping gibi aktivitelerin keyfini çıkarabilir (Ekstra). Aktiviteler sonrası Saklıkent Kanyonu'na ulaşıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz giriş biletlerini alarak Saklıkent Kanyonu'da kaynak sularının keyfini çıkartabilir. Saklıkent kanyonundan sonra günümüzü çamur banyoları ile sonlandırıyoruz. Günün sonunda Jeeplerimize binerek otellerimize dönüyoruz. (Öğle yemeği: balık veya tavuk +açık büfe salata ve soğuklar şeklindedir. )

2.Seçenek:  FETHİYE DALIŞ AKTİVİTESİ (Ekstra)

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası misafirlerimizin otelimizden alınmasını takiben Dalış Teknemize ulaşıyoruz Burada CMAS, PADI, SSI sertifakalı, uluslararası lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek brifing sonrası, dalış  noktalarına varıyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimiz için ‘Discovery Dalış’ yapma imkanı bulabilecekleri gün boyu sürecek bu aktivitede,  Tekne ile yolculuk süresi boyunca güneşlenip akdenizin turkuaz sularında, koylarda denize girme imkanınız da olacak. Bu güzel ve heyecanlı geçen aktivitenin sonunda otelimize dönüyoruz. (Öğle yemeği: tavuk+makarna+salata)  Dalış Eğitimi-2 Dalış-Öğle Yemeği-Ulaşım Dahil)
Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü servis edilecektir.
Öğle Yemeği: Seçilecek aktivite için ödenecek tur ücretine öğle yemeği dahildir. Aktivitelere katılmayan misafirlerimiz için öğle yemeği ekstradır. 
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak servis edilecektir.     

4.Gün Tur Güzergahı
Fethiye

Günün Gezi Noktaları;

Kaputaş Plajı Yüzme Molası
Kekova Batık Şehir Tekne Turu 
Simena Köyü
Kaş

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Kalkan üzerinden günümüz ilk durağı olan Kaputaş Plajı'na ulaşıyoruz. Dünyaca ünlü Kaputaş Plajı'nda verilen yüzme molasını takiben Kekova'nın giriş kapısı olan Üçağız Köyü'ne varıyoruz. Kendine has kıyı köyü dokusunu koruyan Üçağız'dan teknemize binerek Akdeniz'in en güzel turkuaz tonlarına sahip  Kekova'da tekne turumuza başlıyoruz Yüzme  molalarımız  Tersane koyu, Kumlu İskele vb. koylarda olacak. Ardından  M.S  ll.yy ‘da  bir  depremle  denizin içine  batmış  olan  Batık Kent, Kekova Adası, kara ulaşımı bulunmayan Simena Köyü ve Kalesini  tekneden görüyor ve rehberimizden bilgiler alarak turumuzu tamamlıyoruz. Üçağız‘dan alacağımız dağ kekikleri kokusu içinde otobüsümüze binip Kaş merkeze ulaşıyoruz. Bu şirin tatil kasabasında vereceğimiz serbest zaman sonrası otelimize hareket ediyoruz.  Akşam yemeği otelimizde.

Dileyen misafirlerimizle Fethiye Gecelerinde eğlenmek için lobide buluşuyoruz. (Ekstra) 


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde servis edilecektir.
Öğle Yemeği: Tekne turu aktivite ücretine öğle yemeği dahildir. (Izgara tavuk + 3 çeşit açık büfe soğuk Meze + Salata) Tekne turuna katılmayan misafirler için öğle yemeği ekstradır.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde servis edilecektir.

5.Gün Tur Güzergahı
Fethiye

Günün Gezi Noktaları;

Sabah arzu eden misafirlerimiz sabahın erken saatlerinde otelden alınarak, özel araçlarla muhteşem 
Ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler.Dünya’nın en güzel parkurlarından olan bu adrenalini yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz’e tekrar aşık olacaksınız (Ekstra).

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz için Ekstra olarak düzenlenen 2 farklı turdan birini seçebilirler:

1.Seçenek:  Fethiye 12 Adalar Tekne Turu- Göcek Koyları (Ekstra)

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimizle 12 Adalar Tekne Turu’na katılmak için bizi bekleyen teknemize biniyoruz. Tekne turumuzda Fethiye-Göcek koylarının birbirinden güzel adalarını görüp, Akdeniz'in kokusunu içimize çekerek, Yassıcalar Adası, Göcek Adası, Kızılada, Akvaryum Koyu, Domuz Adası, Tersane Adası, Zeytinli Ada vb. koy ve adalarda yüzme molaları veriyoruz.  Bu güzel mavi yolculuğun ardından otelimize dönüyoruz. 
Öğle Yemeği: Teknede Tavuk + Salata + Makarna (Ekstra)

2.Seçenek:  Kelebekler Vadisi Tekne Turu (Ekstra)

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimizle otelimizden hareketle  Babadağ‘ın hemen eteğinde bulunan Belcekız mevkine hareket ediyoruz.  Buradan bineceğimiz teknemizle Belcekız’ın eşsiz koylarını gezerken ilk durağımız, Kaplan Kelebeğiyle ünlü, mevsiminde binlerce kelebeğe ev sahipliği yapan, Kelebekler Vadisi. Burada verilen serbest zamanı yüzme molası ile denizin keyfini çıkartarak veya giriş ücreti ödeyip vadi içi zorlu bir yürüyüş yaparak değerlendirebilirsiniz. Diğer yüzme molalarımız arasında St. Nicholas Adası, Soğuksu Koyu, Akvaryum Koyu gibi koylarda gerçekleşecektir. Bu güzel turun sonunda sahile geri dönerek otelimize ulaşıyoruz.
Öğle yemeği: Balık veya Tavuk + Makarna + Salata


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü servis edilecektir.
Öğle Yemeği: Seçilecek aktivite için ödenecek tur ücretine öğle yemeği dahildir. Aktivitelere katılmayan misafirlerimiz için öğle yemeği ekstradır. 
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak servis edilecektir.

6.Gün Tur Güzergahı
Fethiye Muğla İstanbul

Günün Gezi Noktaları;

Yörük Pazarına
Akyaka
Gökova Tekne Turu 

Gelibolu Adası
Cleopatra Plajı
Sedir Adası
İncekum
Lacivert Koy


Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Fethiye-Kargı mevkiindeki Yörük Pazarına ulaşıyoruz. Fethiye yörük kültürünün tanıtıldığı, Fethiye ve çevresinden çıkan birçok bitki, yağ ve balın sunulduğu bu noktada tadım ve tanıtımların ardından arzu eden misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Sonrasında evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, Akyaka Beldesine varıyoruz. Buradan Gökova Tekne Turu için teknemize biniyoruz . Jacques Cousteau'nun ‘Dünya'nın cenneti’ dediği Gökova'nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. Gelibolu Adası, Cleopatra Plajı, Sedir Adası, İncekum, Lacivert Koy vb. yüzeceğimiz koylar arasında. Bu güzel turun sonunda Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Burada verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz muhteşem flora ve faunaya sahip Azmak Çayı'nı fotoğraflayabilir.  Serbest zaman sonrasında dönüş yolculuğuna başlıyoruz. İstanbul'a ulaşarak bir başka Jolly Tur organizasyonunda buluşmak dileği ile sizlerle vedalaşıyoruz.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü servis edilecektir.
Öğle Yemeği: Tekne turu için ödenecek tur ücretine öğle yemeği dahildir. Tekne turuna katılmayan misafirlerimiz için öğle yemeği ekstradır. 
Akşam yemeği: Tur güzergahına uygun bir mola noktasın da ekstra olarak alınacaktır.

Önemli Bilgiler

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 29.05.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

İptal İade Şartları

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Jolly Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Jolly Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. 
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. 
Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.

Ön Ödemeli Erken Rezervasyon Fırsatı

Seçili turlarda;
%25'ini şimdi, gerisini tatile 3 gün kala ödeyin.
%10'unu şimdi, gerisini tatile 1 gün kala ödeyin.

KAMPANYA DETAYLARI