Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Merla Vilları

Genel Bilgiler

Çukurbağ Yarımdası'nda bulunan, Körfez manzarasına hakim konumu ile öne çıkan Villa Merla 3 ile siz misafirlerimizi bekliyoruz. Bünyesinde toplam 4 adet yatak odası bulunmaktadır. Mutfak ortam kullanım alanıdır.6 gece ve üzeri konaklamalarda Dalaman havaalanından transfer ücretsiz7 gece ve üzeri konaklamalarda Özel Motor Yat Turu Ücretsiz

Otel Özellikleri
  • Açık Havuz
  • Bahçe
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Açık Havuz
  • Bahçe
Genel Bilgiler

Çukurbağ Yarımdası'nda bulunan, Körfez manzarasına hakim konumu ile öne çıkan Villa Merla 3 ile siz misafirlerimizi bekliyoruz. Bünyesinde toplam 4 adet yatak odası bulunmaktadır. Mutfak ortam kullanım alanıdır.

6 gece ve üzeri konaklamalarda Dalaman havaalanından transfer ücretsiz

7 gece ve üzeri konaklamalarda Özel Motor Yat Turu Ücretsiz

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda yaz konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.