Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Tepe Hotel & Business Suites

Genel Bilgiler

Turizm cenneti olan Antalya'da bulunan Tepe Hotel & Business Suite, hem iş için seyahat eden hem de tatil yapan ailelere uyacak şekilde tasarlanmıştır.Antalya yaşamına daha çok vakit ayırabileceğin, aynı zamanda ev rahatlığını ve sıcaklığını hissedebileceğin bir atmosferde huzur dolu bir tatil imkanı sunan Tepe Hotel & Business Suite, özellikle turistik geziler için ide devamı...

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
GİRİŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
ÇIKIŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
Havalimanı Seçiniz

Zorunlu Alan

ODA VE KİŞİ SAYISI 1 Oda, 1 Yetişkin
1 gece konaklama
Çıkış tarihi seçiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Avantajlı Ulaşım Seçenekleri Otelinizi seçtikten sonra rezervasyonunuza uçak, transfer veya otobüs bileti ekleyebilirsiniz.
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Genel Bilgiler
Oda 31

Turizm cenneti olan Antalya'da bulunan Tepe Hotel & Business Suite, hem iş için seyahat eden hem de tatil yapan ailelere uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Antalya yaşamına daha çok vakit ayırabileceğin, aynı zamanda ev rahatlığını ve sıcaklığını hissedebileceğin bir atmosferde huzur dolu bir tatil imkanı sunan Tepe Hotel & Business Suite, özellikle turistik geziler için ideal bir konaklama alternatifi sunuyor.

 Her odada;

-Klima

-Uydu TV yayını

-Ücretsiz Wireless bağlantısı

-Saç Kurutma Makinesi bulunmaktadır.

Açık ve kapalı otoparkımız vardır.

Kuru temizleme servisimiz mevcuttur.

Havaalanına 7 km mesafededir.

Lara Plajlar'a 3 km, şehir merkezine 7 km, Antalya Havaalanı'na 8 km mesafededir. Terracity, Shemall, Laura AVM'lerine yürüme mesafesindedir.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.