Title
Biz de sizi bekliyorduk :)

Müsaitlik durumu veya fiyatlar işlem yapmadığınız süre içerisinde değişmiş olabilir. Bu nedenle sizleri detay sayfasına yönlendirdik.

1. Oda
2. OdaOdayı Sil
3. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Uçaklı Ege Akdeniz Turu 5 Gece Otel Konaklamalı Ankara Çıkışlı

Gökova tekne turu dahil Dalyan tekne turu dahil Kekova tekne turu dahil

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 21.07.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Seçili turun programını, dahil ve harici hizmetleri için Tur Programı

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Tur Programı

1.Gün Tur Güzergahı
Antalya

Günün gezi noktaları;
Aspendos Tiyatrosu
Köprülü Kanyon
Rafting (Ekstra, ücreti tur esnasın da misafirler tarafından ödenir.)
Düden Şelalesi
Kaleiçi
Yivli Minare
   
Belirtilen saatte Esenboğa Havalimanı'nda check-in işlemlerimizi gerçekleştirdikten sonra Pegasus Havayolları'na ait Ankara/Antalya Havalimanı uçuşu ile Antalya'ya ulaşıyoruz. (Uçak saatlerinde oluşabilecek Rötardan dolayı programda değişiklik yapılabilir.) Antalya ' ya  varışta bizleri bekleyen tur aracımız ve rehberimiz ile buluşarak turumuza başlıyoruz. İlk gezi noktamız  dünyada günümüze ulaşan en iyi Roma Tiyatrosu olan Aspendos Tiyatrosu ile başlıyoruz.  Aspendos gezisi sonrası bir Milli Park ve tabiat harikası olan Köprülü Kanyon’a ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenalini yüksek, 7’den 77’ye herkesin katılabileceği RAFTİNG heyecanını Köprüçay'ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz (Ekstra). Gün boyu sürecek olan bu aktivitenin sonrasındaki durağımız, Türkiye'nin sayılı şelalelerinden birisi olan Düden Şelalesi olacak. Burada verilen serbest zamanda çekilen fotoğrafların ardından Panoramik Antalya Şehir Merkezi, Cumhuriyet Meydanı, Tophane Parkı, Kaleiçi, Antalya’nın simgesi Yivli Minare ve Tarihi Kaleiçi Evlerini görüntüleyebileceğimiz fotoğraf molası sonrası Antalya bölgesindeki otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği otelimizde. 


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Yol güzergâhında bulunan mola tesisinde (Ekstra, ücreti misafirler tarafından ödenir.) 
Öğle yemeği: Rafting aktivitesine dahil. (ızgara alabalık veya tavuk şiş, açık büfe salata, garnitür ve meyve.) Rafting aktivitesine katılmayan misafirlerimizin öğle yemeği için ayrıca ücret ödemeleri gerekmektedir.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

2.Gün Tur Güzergahı
Fethiye Antalya

Günün Gezi Noktaları;

Üçağız Köyü
Kekova Tekne Turu 
Batık Şehir
Simena
Kaş
Kalkan
Saklıkent Kanyonu

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından, Kemer, Finike üzerinden Noel Baba'nın yaşadığı yer olan Demre’den geçerek kendine has kıyı dokusuyla bizleri karşılayacak olan Üçağız'a ulaşıyoruz. Tarihle iç içe bu şirin balıkçı köyünden Kekova Tekne Turu’na başlıyoruz. Yüzme molalarımız Tersane koyu, Kumlu İskele vb. koylarda olacak. Ardından M.S  ll.yy ‘da meydana gelen depremle bir kısmı suların altında kalmış olan Batık Şehir, Kekova Adası, kara ulaşımı bulunmayan Simena Köyü ve Kalesini  tekneden görüyor ve rehberimizden bilgiler alarak turumuzu tamamlıyoruz. Üçağız Köyü'nden ayrılıp, Akdeniz’in incileri olan KAŞ ve Kalkan'ı güzel manzaralar eşliğinde panoramik seyrimiz rehberimizin anlatımları ile renkleniyor. Sonrasında Türkiye'nin en etkileyici kanyonlarından biri olan Saklıkent'e gidiyoruz. Saklıkent Kanyonu’na giriş yapıp, kanyon içinde kayaların altından çıkan buz gibi sularda serinleyip bu keyifli anları fotoğraflayarak otobüsümüze dönüyoruz. Günün sonuna doğru otelimize yerleşme, akşam yemeği otelimizde. Gece arzu eden misafirlerimizle Fethiye barlar sokağı (Ekstra) . 


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Teknede Ekstra (Izgara tavuk +3 çeşit açık büfe soğuk meze+salata)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

3.Gün Tur Güzergahı
Fethiye

Günün Gezi Noktaları;
                                                  
Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz için EKSTRA olarak düzenlenen 3 farklı turdan birini seçebilirler:

 

1.Seçenek: TAM GÜN 12 ADALAR ve GÖCEK KOYLARI TEKNE TURU ( Ekstra )

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası 12 ADALAR TEKNE Turu'na katılmak için bizi bekleyen teknemize biniyoruz. Tekne turumuzda Fethiye-Göcek koylarının birbirinden güzel adalarını görüp, Akdeniz'in kokusunu içimize çekerek, Yassıcalar Adası, Göcek Adası, Kızılada, Zeytinli Ada vb. koy ve adalarda yüzme molaları veriyoruz .Bu güzel turun sonunda sahile geri dönerek otelimize ulaşıyoruz.(Öğle yemeği: balık veya tavuk + makarna + salata) Tekne Turu Öğle Yemeği ve Ulaşım Dahil

2.Seçenek:  FETHİYE DALIŞ AKTİVİTESİ (Ekstra)

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası misafirlerimizin otelimizden alınmasını takiben Dalış Teknemize ulaşıyoruz Burada CMAS, PADI, SSI sertifakalı, uluslararası lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek brifing sonrası, dalış  noktalarına varıyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimiz için ‘Discovery Dalış’ yapma imkanı bulabilecekleri gün boyu sürecek bu aktivitede,  Tekne ile yolculuk süresi boyunca güneşlenip akdenizin turkuaz sularında, koylarda denize girme imkanınız da olacak. Bu güzel ve heyecanlı geçen aktivitenin sonunda otelimize dönüyoruz. (Öğle yemeği: tavuk+makarna+salata)  Dalış Eğitimi-2 Dalış-Öğle Yemeği-Ulaşım Dahil)


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği : Seçilen ekstra tur fiyatına öğle yemeği dahildir.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

4.Gün Tur Güzergahı
Marmaris

( Arzu eden misafirlerimiz sabahın erken saatlerinde otelden alınarak, özel araçlarla muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenalini yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz’e tekrar âşık olacaksınız (Ekstra) ) 

Günün Gezi Noktaları;

Kayaköy
Ölüdeniz
Dalyan Kanal Turu
Kaunos
İztuzu Plajı
Marmaris

   
Sabah otelimizde alınan kahvaltı ardından
 Fethiye merkezi takiple eski bir Rum Köyü Kayaköy’e varıyoruz. Tepeler üzerinde teraslar halinde uzanan 350-400 kadar evi bünyesinde barındıran, mübadele ile tamamına yakını terk edildiğinden hayalet köy’ diye de isimlendirilen Kayaköy’ün sokaklarında dolaşırken, eski yerleşimcilerin izleri bizleri geçmişe götürüyor. Serbest zamanda fotoğraflarımız alıp bu hüzünlü köyden ayrılarak Babadağ'ın hemen eteğinde bulunan Belcekız Plajı'na ulaşıyoruz. Bu plajın devamı niteliğindeki Türkiye’nin en eşsiz denizlerinden olan Ölüdeniz‘de sizlere serbest zaman veriyoruz. Dünyanın sayılı plajlarından olan Ölüdeniz’de turkuaz suların keyfini çıkarttıktan sonra Fethiye-Karga mevkindeki Yörük Pazarı' na gidiyoruz. Fethiye yörük kültürünün tanıtıldığı, Fethiye ve çevresinden çıkan birçok bitki, yağ ve balın sunulduğu bu noktada tadım ve tanıtımların ardından arzu eden misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Alışveriş sonrası Dalyan' a ulaşıyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle , efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos’un hikâyesini rehberimizden dinleyerek kaya oyma Kral Mezarları’nı görüyoruz. Sonrasında nesilleri tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan  Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarının Türkiye'deki en ünlü yumurtlama alanı İztuzu Plajı'na gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takip ederek otobüsümüze ulaşıyoruz. Dalyandan ayrılıp Okaliptus ağaçları altında romantik fotoğraf kareleri çekebileceğimiz Aşıklar Yolu’na ulaşıyoruz. Verilen fotoğraf molası ardından otelimize yerleşiyoruz. 

Akşam yemeği sonrası Marmaris Kaleiçi ve barlar sokağında eğlence sizleri bekliyor.(Ekstra)


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü servis edilecektir.
Öğle yemeği: Bölge restoranların da ücreti misafirler tarafından ödenir. (Ekstra) 
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde servis edilecektir.

5.Gün Tur Güzergahı
Bodrum

Günün Gezi Noktaları;

Akyaka
Gökova Tekne Turu
Sedir Adası
Kleopatra Plajı
Lacivert Koy
İncekum
Bodrum
  
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, Akyaka Beldesine varıyoruz. Buradan Gökova Tekne Turu için teknemize biniyoruz. Jacques Cousteau'nun “Dünya'nın cenneti” dediği Gökova'nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. Gelibolu Adası, Cleopatra Plajı, Sedir Adası, İncekum, Lacivert Koy vb. yüzeceğimiz koylar arasında  (4.Mavi Yolculuk) .Bu güzel turun sonunda Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Verilen serbest zamanda misafirlerimiz muhteşem flora ve fauna’ya sahip Azmak Çayı'ını fotoğraflayabilir. Ardından Akyaka’dan ayrılıp Gökova’nın eşsiz panoramasına sahip Sakar Geçidi'ni aşıyoruz. Sonrasında otelimize varış, akşam yemeği Bodrum veya Milas bölgesinde bulunan otelimizde. Yemek sonrası siz değerli misafirlerimizle Bodrum gecelerini yaşamak için lobide buluşuyoruz.(Ekstra)


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü servis edilecektir.
Öğle yemeği: Teknede Ekstra (balık+salata+makarna+karpuz veya tavuk ve köfte+makarna+salata+karpuz)  
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde servis edilecektir. 

6.Gün Tur Güzergahı
Bodrum

Günün gezi noktaları;

Bodrum
Zeki Müren Evi
Gümüşlük
Deve Plajı

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, günün ilk durağı, verdiği eserleri ile bir döneme damga vurmuş, Türk sanat müziği efsanesi Zeki Müren’in evi olacak. Evin gezilmesi sonrası yolumuzu, begonvillerle süslü evleri ve sakinliği ile ilgi çeken Gümüşlük’ e çeviriyoruz. Burada verilen kısa bir mola sonrasında, yüzme molası vermek için Bodrum’un güzel plajlarından bir tanesi olan Deve plajına gidiyoruz. Burada mavi suların keyfini çıkardıktan sonra Milas üzerinden dönüş yoluna geçiyoruz.''


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde servis edilecektir.
Öğle yemeği: Bölge restoranlarında serbest menü şeklin de ücreti misafirler tarafından ödenir. (Ekstra)

Önemli Bilgiler

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 21.07.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

İptal İade Şartları

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Jolly Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Jolly Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. 
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. 
Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.

Ön Ödemeli Erken Rezervasyon Fırsatı

Seçili turlarda;
%25'ini şimdi, gerisini tatile 3 gün kala ödeyin.
%10'unu şimdi, gerisini tatile 1 gün kala ödeyin.

KAMPANYA DETAYLARI