Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

1774 Kazdağı Termal Butik Otel

Genel Bilgiler

Ülkemizin doğal güzellikler anlamında en çok tercih edilen yerlerinden biri olan Kazdağları'nda tertemiz ve oksijen dolu havayı solumak, yeşilin ve mavinin tadını çıkarmak mümkündür. Üç tepesi olan Kazdağı'nın en yüksek tepesi 1774 metre olan Karataş Tepesi'dir. Kazdağları'ında her mevsim farklı manzara ve güzelliklere şahit olursunuz. Yemyeşil doğası, kanyonu, şelalesi ve birb devamı...

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Genel Bilgiler

Ülkemizin doğal güzellikler anlamında en çok tercih edilen yerlerinden biri olan Kazdağları'nda tertemiz ve oksijen dolu havayı solumak, yeşilin ve mavinin tadını çıkarmak mümkündür. Üç tepesi olan Kazdağı'nın en yüksek tepesi 1774 metre olan Karataş Tepesi'dir. Kazdağları'ında her mevsim farklı manzara ve güzelliklere şahit olursunuz. Yemyeşil doğası, kanyonu, şelalesi ve birbirinden şirin köyleri ile tatilden huzur bekleyenlerin adresidir

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Açık Havuz ve Spa Kullanım Saatleri: 08:00-20:00

Otelde  alkol servisi bulunmamaktadır. Genel alanlarda, restaurant da misafirin kendisi tarafından temin edilen alkol tüketimi yasaktır.

Otelin ve misafirlerin güvenliğini tehlikeye atacak her türlü elektrikli  ev aletleri  ve herhangi  yakıtlı  aletlerin otelde ve odalarda kullanılması  yasaktır


COVİD-19 TEDBİRLERİ

1. Dünya Sağlık Örgütü'nü (WHO) ,Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezlerini (CDC) ve yerel sağlık kuruluşlarını COVİD-19 ile ilgili en son gelişmeler için yakından takip ediyor, sürecin başlangıcından bu yana Sağlık Bakanlığı prosedürlerini büyük bir titizlik ve hassasiyetle uyguluyoruz.
2. Otelimiz konaklamanız süresince tüm misafir odaları ve ortak kullanım alanlarındaki yüksek temas yüzeyleri, (aydınlatma düğmeleri, kumandalar, kapı kolları, tırabzanlar vb.) kat hizmetleri görevlileri tarafından her gün ünlü ve üst standartta hizmet veren (JHONSON) DIVERSAY Şirketi'nin TSE, SAĞLIK BAKANLIĞI, DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ onaylı DIVERSAY marka temizlik ve dezenfektan ürünleriyle temizlenmiş ve tüm personelimize temizlenmiş ve tüm personelimize DIVERSAY şirketi tarafından COV1D-19 ile ilgili seminer ve hijyen eğitimleri verilmiştir.
3. Tüm çalışanlarımıza Koronavirüs (Covid-19) ile ilgili eğitimler verilmiş, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. (DIVERSAY hijyen eğitimi MEB hijyen sertifikalan)
4. Personelimizin her gün vücut sıcaklıkları ölçülmekte sağlık durumları kontrol edilmekte ve kayıt altına alınmaktadır.
5. Personelimizin Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi SÜREÇ OSGB tarafından iş güvenliği eğitimleri ve sertifikaları verilmiş olup takip ve kontrolü yapılmaktadır.
6. Resepsiyon,restoran girişlerimizde, otelimizin her katında, ortak kullanım alanlarında ve lavabolanmızda %70 ALKOLLÜ tıbbi dezenfektanlar misafirlerimizin kullanımı için sunulmuştur.
7. Ortak alanların, yüzeylerin dezenfektanla silinme sayısı ve antibakteriyel el dezenfektanlarının kullanımı arttırılmıştır.
8. Otel girişimizde misafirlerimizin kullanımı için DEZENFEKTAN VE KORUYUCU MASKE bulundurulmaktadır.
9. Otel girişimizde misafirlerimizin VÜCUT SICAKLIĞI temassız ateş ölçerle ölçülüp kayıt altına alınmaktadır 

10. Konaklayan misafirlerimiz için tüm odalarımızda ve restoranımızda tek kullanımlık %70 ALKOLLÜ DEZENFEKTAN MENDİLLER bulunmaktadır.
11. MESAFEYI KORUYORUZ. Çalışanlanmızın kendileri ve misafirlerimiz arasındaki mesafeyi korumalarına dikkat ediyoruz.
12. Sabah kahvaltısını Covid-19 sebebiyle sosyal mesafe kuralları kapsamında sizlerin rahatlığını esas alarak odalannızın deniz manzara!ı balkonlarında sizlere sunuyoruz.
13. Restoranımızda personelimiz MASKELİ VE ELDİVENLİ bir şekilde servis yapmaktadır.
14. Restoranımızda bulunan masalar SOSYAL MESAFE kuralına göre tasarlanmıştır.
15. Oda temizliği yapan güvenliğimiz her oda temizliğinden sonra eldivenlerini değiştirmektedir ve maske ile çalışmaktadır.
16. Açık havuzumuzda havuz suyundaki klor seviyesi SAĞLIK BAKANLIĞI genelgesinde ön görülen standartlarda (1-13PPM) olarak otomatik olarak klor seviyesi ayarlanmakta olup personelimiz tarafından da kontrol edilmektedir.
17. Çarşaf&havlu gibi tekstil ürünleri 60-90 derecede dezenfektan içerikli deterjan ile çamaşır makinesinde yıkanmaktadır.
18. Ortak alanlar, tüm yüzeyler ve odalar ULV cihazları ve özel dezenfektanlar ile periyodik olarak dezenfekte edilmektedir. 


Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.

Aktiviteler

Hamam: Kadınlar ve Genel Olmak Üzere Ayrılmıştır.
Sauna: Kadınlar ve Genel Olmak Üzere Ayrılmıştır.

Ücretli Hizmetler

 • Masaj
 • Tuz Odası
 • Minibardaki Tüm İçecekler
 • Soğuk ve Sıcak İçecekler
 • Oda Servisi

World Card 18 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • World Card ile yapılan işlemlerde 3, 6, 9,12  ve 18 taksit fırsatı Jolly'de.
 • World Card ile yapılan işlemlerde peşin fiyatına 3, 6 ve 9 taksit fırsatı seçili ürünlerde geçerli olup 12 ve 18 taksit seçeneğinde vade farkı uygulanmaktadır.
 • Yapıkredi ve Jolly Tur kampanya koşullarında değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya Yapıkredi World Card ve Vakıfbank World Card için geçerlidir.
Bankkart Combo 9 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • Bankart Combo ile yapılan işlemlerde  3, 6,9,12  taksit fırsatı Jolly'de.
 • Bankart Combo ile yapılan işlemlerde  peşin fiyatına 3 taksit geçerli olup seçili ürünlerde geçerli olup 6, 9,12 taksit  seçeneğinde vade farkı uygulanmaktadır.
 • Ziraat Bankası ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


Bonus 8 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • Bonus Card ile yapılan işlemlerde 3,6 ve 8 taksit fırsatı.
 • Bonus Card ile yapılan işlemlerde peşin fiyatına 3 , 6 taksit seçenekleri seçili ürünlerde geçerli olup 8 taksit seçeneğine vade farkı uygulanmaktadır.
 • Garanti ve Jolly Tur kampanya koşullarında değiştirme hakkını saklı tutar.
Axess 9 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • Axess ile yapılan işlemlerde 3, 6 ve 9 taksit fırsatı Jolly'de.
 • 2 taksite +1 taksit, toplamda peşin fiyatına 3 taksit fırsatı
 • 4 taksite +2 taksit, toplamda peşin fiyatına 6 taksit fırsatı
 • 7 taksite +2 taksit, toplamda 9 taksit fırsatı

 • Axess ile yapılan işlemlerde peşin fiyatına 3 ve 6 taksit seçenekleri seçili ürünlerde geçerlidir.
 • Axess ile yapılan işlemlerde 9 taksit seçeneği için vade farkı uygulanmaktadır.
 • Akbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
CardFinans 12 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • CardFinans ile yapılan işlemlerde 3, 6, 9 ve 12 taksit fırsatı Jolly'de.
 • 2 taksite +1 taksit, toplamda peşin fiyatına 3 taksit fırsatı
 • 4 taksite +2 taksit, toplamda peşin fiyatına 6 taksit fırsatı
 • 7 taksite +2 taksit, toplamda 9 taksit fırsatı
 • 10 taksite +2 taksit, toplamda 12 taksit fırsatı


 • CardFinans ile yapılan işlemlerde peşin fiyatına 3 ve 6 taksit seçenekleri seçili ürünlerde geçerlidir.
 • CardFinans ile yapılan işlemlerde 9 ve 12 taksit seçenekleri için vade farkı uygulanmaktadır.
 • CardFinans 2 taksite +1 taksit ve 4-7-10 taksite +2 taksit kampanyasına Enpara ve Artı Kampanya’ya dahil olmayan Fix Card’lar dahil değildir.
 • Finans Bank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Maximum Card 12 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • Maximum Card ile yapılan işlemlerde 3, 6, 9 ve 12 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Maximum Card ile yapılan işlemlerde peşin fiyatına 3 ve 6 taksit seçenekleri seçili ürünlerde geçerli olup 9 ve 12 taksit seçeneğine vade farkı uygulanmaktadır.
 • Maximum Card ile yapılan işlemlerde 9 ve12 taksit seçeneğine vade farkı uygulanmaktadır.
 • İş Bankası ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

3-31 Aralık 2021 tarihleri arasında turizm sektöründe yer alan seçili  Maximum üye işyerlerinden tek seferde 2.000 TL ve üzeri alışverişinizi Maximum Kart’ınızla yaparak 100 TL MaxiPuan kazanın!

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç) ve Bankamatik kartları  ile Maximum özellikli işyerinden yapılacak işlemler dahildir.

Kampanyaya dahil işyeri listesi için tıklayınız.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar, Maxipara Kart ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Maximum anlaşmalı olmayan işyerlerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.

 Ödül kullanımı: Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar 7 Ocak 2022 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 17 Ocak 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

Diğer koşullar: Kampanya kapsamında, sadece yurtiçinde, kampanyaya dahil işyerlerinden, yapılan peşin veya taksitli alışverişler dikkate alınacaktır. Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan geri alınacaktır.  Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda Maxipuan  ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.

Paraf Card 12 Taksit Kampanya Detayları Kampanya Detayları

 • Paraf ile yapılan işlemlerde 3, 8 ve 12 taksit fırsatı Jolly'de.
 • 2 taksite +1 taksit, toplamda peşin fiyatına 3 taksit fırsatı
 • 5 taksite +3 taksit, toplamda 8 taksit fırsatı
 • 9 taksite +3 taksit, toplamda 12 taksit fırsatı

 • Paraf ile yapılan işlemlerde peşin fiyatına 3 taksit seçeneği seçili ürünlerde geçerlidir.
 • Paraf ile yapılan işlemlerde 8 ve 12 taksit seçenekleri için vade farkı uygulanmaktadır.
 • Halkbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.