Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Küre Dağ Evi

Genel Bilgiler

Küre Dağ Evi, Küre Dağları Milli Parkı içerisinde yer alan bir aile işletmesidir. Otel kaynak suyunun oluşturduğu bir derenin hemen yanı başında, Küre Dağları eteğinde yer alır. Eğer siz de gerçekten doğayı seviyorsanız ve onu içindeki tüm canlılarla bir bütün olarak görüyorsanız buraya bayılacaksınız. Yaşam ritminizi yavaşlatabileceğiniz eşsiz güzellikte bir doğaya sahip devamı...

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Genel Bilgiler
Oda 12

Küre Dağ Evi, Küre Dağları Milli Parkı içerisinde yer alan bir aile işletmesidir. Otel kaynak suyunun oluşturduğu bir derenin hemen yanı başında, Küre Dağları eteğinde yer alır. 

Eğer siz de gerçekten doğayı seviyorsanız ve onu içindeki tüm canlılarla bir bütün olarak görüyorsanız buraya bayılacaksınız. Yaşam ritminizi yavaşlatabileceğiniz eşsiz güzellikte bir doğaya sahip Küre Dağ Evi ‘nde huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. 

Toplantı Salonları

Aktiviteler
Küre Dağları eteklerinde yer alan otel tam bir dinlenme alanı olarak planlanmıştır. Dere üstü ve dere etrafı oturma alanları, hamaklar, arka bahçede çocuk parkı bulunmaktadır. Dileyenler derenin soğuk sularının tadını çıkarabilir. Yakın civarda yürüyüş güzergahları vardır. Özellikle doğa severler, yürüyüşçüler ve fotoğrafçılar için harika bir atmosfer sunar.  
Önemli Bilgiler

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda yaz konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.


0-2 yaş üzeri çocuk misafirlerimiz için yetişkin fiyatından kabul edilmektedir. Arama kriterlerini yetişkin olarak bakmanız önemle ricadır.