Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Sonno Boutique Hotel

Genel Bilgiler

Ankara'nın en eski caddelerinden biri olan Tunus caddesinde bulunan butik otel, 40 yıllık bir meskenin restore edilmesi ile ortaya çıkmıştır. Zor ve uzun süren mimari bir başarının ardından, İtalyan tarzında tasarlanan prekast (precast) mimari süslemeleri ve Fransız stili balkonlarıyla yeni formuna kavuşmuştur. Tam bir "akdenizli" havasına bürünmüş cephesi ile görenlerin hayran devamı...

Otel Özellikleri
  • Kuru Temizleme
  • Fax
  • Toplantı Salonu
  • Ayakkabı Parlatma Servisi
  • Günlük Gazete
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Kuru Temizleme
  • Fax
  • Toplantı Salonu
  • Ayakkabı Parlatma Servisi
  • Günlük Gazete
Genel Bilgiler
Oda 30
Restaurant 1

Ankara'nın en eski caddelerinden biri olan Tunus caddesinde bulunan butik otel, 40 yıllık bir meskenin restore edilmesi ile ortaya çıkmıştır. Zor ve uzun süren mimari bir başarının ardından, İtalyan tarzında tasarlanan prekast (precast) mimari süslemeleri ve Fransız stili balkonlarıyla yeni formuna kavuşmuştur. Tam bir "akdenizli" havasına bürünmüş cephesi ile görenlerin hayranlıkla dikkatini çeken bina farklı cephe boyasıyla da cesur bir hal alarak caddenin en belirgin siması haline gelmiştir.

Jr.Süit Odalar

Odalar 36 m² oluşmaktadır. Jr. Suit odaların, oturma grubu, yastık menüsü seçenekleri, ücretsiz bitki çayları, nescafe ve çay hizmeti ve İtalyan mimarisinde hazırlanan dekoru ile siz değerli misafirlerin rahat etmesi amacıyla tasarlanmıştır.

Süit Odalar

Odalar 40 m² oluşmaktadır. Suit odalar, ayrı oturma grubundan oluşan bir oda, ayrıca 1 yatak odası, yastık menüsü seçenekleri, ücretsiz bitki çayları, nescafe ve çay hizmeti ve İtalyan mimarisinde hazırlanan dekoru ile siz değerli misafirlerimizin rahat etmesi amacıyla tasarlanmıştır.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Check-in saati 14:00 baz alınarak 72 saat öncesine kadar iptal edilmediği durumda 1 gecelik oda ücretinin tarafınıza fatura edileceğini hatırlatırız.Konfirme edilmiş rezervasyonun iptali yada tarih değişikliği söz konusu olduğunda saat 18:00'e kadar oda tutulacak olup 1 gecelik oda ücreti tarafınıza fatura edilecektir.

Otelde 1-6 yaş arası çocuklar aileleriyle birlikte ücretsiz olarak konaklayabilmektedir. 6-12 yaş arası çocuklardan yarı ücret, 12 yaş ve daha büyük çocuklardan ise yetişkin ücreti talep edilmektedir.

Kuru temizleme ve ütü servisi 08:30 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.