Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Taksim Palace İstanbul Hotel

Genel Bilgiler

1980 'den Bugün'e İstanbul Beyoğlu'nun En Nezih Bölgesinde Olan Taksim Palace İstanbul Hotel ,İstanbul Yeni Havalimanı'na 39,2 km ,Sahiba Gökçen Havalimanı'na 42,0 km uzaklıktadır. Havaş,Havaist Havalimanı Sefer Kalkışları 1 km mesafemizdedir.Karaköy Sahiline Yürüme Mesafesi ,İstiklal Caddesine 10 metre  Galata Kulesine 1 km Ulaşım Güzergahlarına Yürüme Mesafesinde Olup Em devamı...

Otel Özellikleri
  • 24 saat internet erişimi
  • Kablosuz İnternet
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • 24 saat internet erişimi
  • Kablosuz İnternet
Genel Bilgiler
Oda 12

1980 'den Bugün'e İstanbul Beyoğlu'nun En Nezih Bölgesinde Olan Taksim Palace İstanbul Hotel ,İstanbul Yeni Havalimanı'na 39,2 km ,Sahiba Gökçen Havalimanı'na 42,0 km uzaklıktadır. Havaş,Havaist Havalimanı Sefer Kalkışları 1 km mesafemizdedir.

Karaköy Sahiline Yürüme Mesafesi ,İstiklal Caddesine 10 metre  Galata Kulesine 1 km Ulaşım Güzergahlarına Yürüme Mesafesinde Olup Eminönü, Sultanahmet,  Beşiştaş, Ortaköy, Bebek, Yenikapı gibi gözde semtlerimize 10 dakikalık mesafede ve çocuklu ailelerin tercih ettiği Oteldir.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.