Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Ağva Wooden House

Genel Bilgiler

Rahat bir uykudan sonra kuş sesleriyle güne merhaba derken, kahvaltınızı zevkle döşenmiş kapalı veya açık restaurantımızda zengin açık büfemiz ile yapabilirsiniz.Günün ilerleyen saatlerinde yapabileceğiniz aktiviteler o kadar çok ki... Biraz serinlemek için ya Göksu nehrinin temiz sularına kenidiniz bırakabilir ya da tesisimizde bulunan açık yüzme havuzunda kulaçlarınızı atabil devamı...

Otel Özellikleri
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
Genel Bilgiler

Rahat bir uykudan sonra kuş sesleriyle güne merhaba derken, kahvaltınızı zevkle döşenmiş kapalı veya açık restaurantımızda zengin açık büfemiz ile yapabilirsiniz.

Günün ilerleyen saatlerinde yapabileceğiniz aktiviteler o kadar çok ki... Biraz serinlemek için ya Göksu nehrinin temiz sularına kenidiniz bırakabilir ya da tesisimizde bulunan açık yüzme havuzunda kulaçlarınızı atabilirsiniz.

Deniz sevenler tesisimizden 500 metre uzaklıktaki Karadeniz'in serin sularında yüzebilir, Ağva'nın temiz plajında güneşlenebilirler.Nehirde sizi bekleyen kanolarımız, sandallarımız ya da deniz bisikletlerimiz ile ücretsiz su sporları yapabilirsiniz. Ayrıca Eski bir şilep filikasından yapılmış teknemiz ile nehir üzerinde dostlarınızla birlikte yapabileceğiniz bir gezi ile keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Ağva'nın doğal güzelliğinden ve yeşilliğinden faydalanmak isteyenler için profesyonel rehberler eşliğinde bisiklet, avcılık, trekking aktivitelerimiz ilgilerini çekecektir.

Akşam olduğunda yemeğinizi ya iskele restaurantımızda ya da şömineli kapalı restaurantımızda alabilirsiniz. Yemek sırasında içeceğiniz kaliteli şaraplarımız ile günün yorgunluğunu tamamen atabilirsiniz.

Yemek sonrası Jazz Bar' ımıza uğramayı unutmayın. Profesyonel DJ' imizin sizler için seçtiği jazz, pop, klasik, rock türü yabancı müziklerden oluşan şarkıları dinleyebilir, bir yandan içkinizi yudumlarken bir yandan da kendinizi müziğin ritmine bırakıp dans edebilirsiniz.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 


Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda yaz konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı