Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Bayburt Otelleri

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

Bayburt Otelleri Fırsatları

Geçmişi M.Ö 3.000'li yıllara dayanan kent, Marco Polo, Evliya Çelebi ve daha nice gezgin ve tarihçilerin kaleminden bugünlere gelmiş bir mirastır Bayburt. Şimdi bu mirası keşfetmek için hadi siz de yola çıkın. Bayburt otelleri ile tarihi keşfedin. Tarihinin bilinen geçmişinde Azzi'lerden Hayasalar'a Hitit'lerden Pers'lere, Roma, Selçuklu, Bizans ve Osmanlı İmparatorluklarına kadar Moğollar ve Ruslar da dahil bir çok devlet, beylik ve kavimlere ev sahipliği yapmıştur Bayburt. Bayburt otelleri ile bu tarihi şimdi yerinde keşfedecek, hem kültürel bir gezi yapacak hem de yöresel tatların tadına bakacaksınız.

Sultan Murat Yaylası ile Kop ve Bayburt Yaylaları, yayla turizmi ve trekking için doğa severleri bekliyor. Kop Dağı Kayak ve Kış Sporları Merkezi, kayak severlere, snowboard ve kış sporları alanlarında uluslararası standartlarda imkanlar sunuyor. Bayburt, tarihin yanı sıra, balı ve ehramları ile ünlü bir şehir. Ehram, diğer adıyla ihram, tamamen yünden ve tezgahlarda dokunarak oluşturulan, Bayburtlu kadınların örtünmekte kullandığı bir giysi. Bayburt'un meşhur balını, ehramını ya da diğer el sanatları ürünlerini sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Doğu Anadolu ile Karadeniz ve İç Anadolu arasında bir kavşak noktası olan Bayburt, İpek ve Baharat Yolu üzerinde yer almaktadır. Venedik ve Ceneviz kervanlarının uğrak yeri olan Bayburt, konum olarak da oldukça önemli bir yere sahiptir. Bir yanında akan Çoruh Nehri, diğer yanında uzanan geniş ova ve vadileri ile öte yanında yükselen sarp dağların ortasında kurulan Bayburt, doğanın tüm güzelliklerini aynı anda özümseyebilen ender yerleşim yerlerinden biridir ülkemizde.


Bayburt Gezilecek Yerler

Demirözü ve Aydıntepe ilçeleri ile görülmeye değer kentlerimizden biri olan Bayburt'un geçim kaynağını ise hayvancılık ve tarım sağlamaktadır. Özellikle yaz ve sonbahar mevsimlerinde yayla turizmi ile ilgi gören Bayburt'u seçkin Bayburt otelleri ile rahatlıkla keşfedebilirsiniz. Jolly'de Bayburt'ta konaklama seçenekleri merkezi yerlerde yer almaktadır. Bayburt merkez otelleri ile birçok keşfedilecek durağa yürüyerek de erişebilirsiniz. Herkes için uygun fiyatlı otel seçenekleri sunan Bayburt, Aydıntepe ve Demirözü ilçeleri ile dikkat çekici rotalar sunmaktadır gezginlere. Altıntepe Yeraltı Şehri ile ünlü olan Aydıntepe ilçesinde bulunan Soğanlı Dağları, yayla ve av turizmine elverişlidir. 

Jolly ile Bayburt'u keşfetmeye hazırsanız hadi uygun fiyatlı Bayburt otelleri ile şimdi yurtiçi oteller rezervasyonunuzu yaptırın, keşfetmeye başlayın...