Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Çınarlar Apart Otel

Genel Bilgiler

Modern ve şık bir şekilde dekore edilmiş apart dairelerde hizmet veren Çınarlar Apart, misafirlere ihtiyaç duyabilecekleri tüm araç ve gereçleri sunuyor. Misafirler kendi mutfağında istediği yemeği pişirmenin ya da sevdiklerini salonunda gönlünce ağırlayabilmenin keyfini yaşayabiliyor. Tesis, kalabalık arkadaş grupları veya aileler için oldukça güzel ve rahat bir ortam vadediyo devamı...

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Genel Bilgiler
Oda 11

Modern ve şık bir şekilde dekore edilmiş apart dairelerde hizmet veren Çınarlar Apart, misafirlere ihtiyaç duyabilecekleri tüm araç ve gereçleri sunuyor. Misafirler kendi mutfağında istediği yemeği pişirmenin ya da sevdiklerini salonunda gönlünce ağırlayabilmenin keyfini yaşayabiliyor. Tesis, kalabalık arkadaş grupları veya aileler için oldukça güzel ve rahat bir ortam vadediyor.

Çınarlar Apart, Antalya’nın en güzel yerlerinden biri olan Kaş bölgesinde yer alıyor ve huzurlu bir tatilin kapılarını aralıyor. Dileyen misafirler tesise oldukça yakın mesafede yer alan Küçük Çakıl Plajı’na giderek denizin, yüzmenin ve güneşlenmenin tadını çıkarabilir. Tesisin bahçesinde de hoşça vakit geçirilebilecek alanlar bulunuyor.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı