Title
Text
Biz de sizi bekliyorduk :)

Müsaitlik durumu veya fiyatlar işlem yapmadığınız süre içerisinde değişmiş olabilir. Bu nedenle sizleri detay sayfasına yönlendirdik.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
Yurtdışı turlarda çocuk yaşı maksimum 11 olabilmektedir. 11 yaşından büyük çocuklar yetişkin olarak kabul edilmektedir.
2. OdaOdayı Sil
Yurtdışı turlarda çocuk yaşı maksimum 11 olabilmektedir. 11 yaşından büyük çocuklar yetişkin olarak kabul edilmektedir.
3. Oda Odayı Sil
Yurtdışı turlarda çocuk yaşı maksimum 11 olabilmektedir. 11 yaşından büyük çocuklar yetişkin olarak kabul edilmektedir.
ODA EKLE

Doha Turu - 4* Centro Capital Hotel Doha Vb.- 3 Gece - Qatar Hy Ile - 2023

Vizesiz Yurtdışı

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 26.03.2023 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Seçili turun programını, dahil ve harici hizmetleri için Tur Programı

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Tur Programı

1.Gün Tur Güzergahı
Doha İstanbul

QATAR – DOHA TURU  (3 GECE ) 

VİZESİZ

QATAR HY İLE 

 

İSTANBUL – DOHA

İstanbul Yeni Havalimanı Dış hatlar gidiş terminali Jolly Tur kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 10:30`da buluşma. Bilet, bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Qatar Airways’e  ait QR240 sefer sayılı uçuş ile saat 13:35`te Doha'ya uçuş. Rahat ve konforlu uçuşumuzun ardından 17:35’te Doha'ya varış. Alanda bekleyen özel araçlarımız ile  otele transfer ve geceleme otelimizde.

2.Gün Tur Güzergahı
Doha

DOHA

Sabah kahvaltısının ardından Qatar’ı keşfetmek için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Doha şehir turuna katılabilirler. 


Doha şehir turumuz esnasında ilk olarak The Pearl’a  (İnci Adası) gidiyoruz. Marinası, birbirinden lüx mağazaları ve birbirinden farklı temalı evleri ile tamamen yapay bir ada The Pearl. Burada vereceğimiz kısa bir kahve molası ardından Katara bir sonraki ziyaret edeceğimiz yer olacak. Katara, Doha şehrinde çeşitli kültürel aktivitelere ev sahipliği yapan amfi tiyatrosu ile beraber bir çok sanat galerisine de ev sahipliği yapmakta. Doha tanıtımında her resimde gördüğünüz meşhur Güvercin kuleleri ve ünlü ‘’Force of Nature’’ modern sanat heykeli de burada yer almakta. Katara aynı zamanda Doha şehrinin içerisinde denize girilebilecek bir plaja da ev sahipliği yapıyor. Katara sonrası modern şehrin olduğu West Bay’ı görüyoruz. Birbirinden ilginç mimarileri ile modern yüksek binaları  bir anlamda Doha şehrinin siluetini oluşturuyor.  Doha şehrinin kordon boyu olarak bilinen Corniche üzerinde Al Bidda parkı, Diwani, Dhow Limanı ve Katar halkının geçmişlerine bir saygı göstergesi olarak yapılan İnci anıtını görüp sonrasında Katar’ın en ünlü müzesi olan MIA’yı  (İslam sanatları müzesi) geziyoruz. Sıra dışı mimarisi aynı zamanda Paris’deki Louvre müzesinin cam piramitlerini tasarlayan Çin’li mimar Pei tarafından inşa edilen  müze; Mezopotamya, İran, Suriye ve Anadolu’dan bir çok objeye ev sahipliği yapmakta. Son olarak turumuzda göreceğimiz yer Doha şehrinin en büyük yöresel marketi Souq Wakif. Her türlü baharat çeşidi, Şahin pazarı, Altın ve el yapımı parfümlerin satıldığı labirent gibi market aynı zamanda son derece otantik bir mekan. Tur bitiminde otelimize transfer ve geceleme otelimizde. ( Doha Şehir turu Extra tur ücreti : 85 €)


3.Gün Tur Güzergahı
Doha

DOHA

Sabah kahvaltısının ardından Qatar’ı keşfetmek için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Çöl safari turuna katılabilirler.


Katar’ın olmazsa olmaz bu aktivitesinde otelimizden özel V8 motorlu araçlarımız ile Doha’nın güneyindeki Al Wakra çöllerine gidiyoruz. Safari öncesi araçlarımızın lastik havaları düşürülürken bizler içinde deve çiftlikleri ve bedevi çadırlarında çay içmek için bir ara oluyor. Sonrasında  uçsuz bucaksız Qatar çöllerinde muhteşem bir macera yaşayacaksınız. Profesyonel şoförler eşliğinde kumlar üzerinde araçların dans ettiğini hayal edebilirsiniz. Çöle kıyısı olan İnland denizi kıyısına ulaştığınızda ise unutulmayacak fotoğraflar çekebilir ve bu görkemli manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Tur bitimi otelimize transfer.

** 4x4 Çöl safarisi sabah saat 09:00’da başlar ve 13:00’da biter, Hava şartlarına göre parkur’da değişiklik yapılabilir **  (Ekstra safari turu ücreti : 130 €) 

4.Gün Tur Güzergahı
Doha İstanbul

DOHA - ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. Qatar Airways’e ait QR 245  sefer sayılı uçuş ile 14:05`te  İstanbul için hareket ve 18:35’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Önemli Bilgiler

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 26.03.2023 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Katılım Koşulları

Tur Katılım Koşullarıdır Mutlaka Okuyunuz;

1- Jolly Tur; hava yolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

2- Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Hava yolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Jolly Tur sorumlu tutulamaz. Jolly Tur, zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili hava yolu kontuarlarında ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. 

4- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.

5- Tura katılım için Jolly Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Jolly Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

6- Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 

7- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş, yıpranmamış ve yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur.   

8- Jolly Tur yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Jolly Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Jolly Tur sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Jolly Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 

9- Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.

10- Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Jolly Tur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından  Jolly Tur sorumlu tutulamaz.

11- Tura iştirak eden kişilerin; şahsi eşyaları, çantaları ve valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan Jolly Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında ülkeye veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 

12- Jolly Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 

13- Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dahildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

14- Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.

15- Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Jolly Tur misafirleri Jolly Tur sorumluluğundadır.

16- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

17- Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu ve sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

İptal İade Şartları

1 Subat 2023 itibariyle Katar, ulkeye girislerde zorunlu saglik sigortasi uygulamasina basladi. (Kisi basi 50 QAR)
Onumuzdeki iki hafta boyunca Doha’ya inis yaptiktan sonra gumrukten gecmeden once saglik sigortasi havalimaninda alinabilecek. Daha hizli bir gecis icin bu donemde de onceden alinmasini tavsiye ediliyor. 

Katar Saglik Bakanliginin konu ile ilgili aciklamasini asagidaki linkte bulabilirsiniz.
Ministry of Public Health - News Details (moph.gov.qa)

Konunun detaylarina asagidaki linkten ulasabilirsiniz.

Ministry of Public Health - Mandatory Health Insurance Scheme (moph.gov.qa)
Katar tarafindan onaylanmis online sigorta alinabilecek olan sirketlerinin listesi asagida ki gibidir.

Ministry of Public Health - Home (moph.gov.qa)
Kendi ozel saglik sigortasi yaptiranlarin policesinde ulke detayi olarak State of Qatar yazili olmalidir. Ve sigorta yaptirilan sirketin Katar tarafindan onaylanmis olmasi gerekmektedir. Onayli sigorta sirketlerinin detaylarina asagidaki linkten ulasabilirsiniz.

Health insurance | Visit Qatar  

      

Diğer Tur Bilgileri

Otel:

4* Centro Capital Hotel Doha vb. 


Uçuş Detay :

Group 1 :   

QR 240 G 20JAN 5 ISTDOH 1335 1735    
QR 245 G 23JAN 1 DOHIST 1405 1835    

 

 Group 2 :   

QR 240 G 24JAN 2 ISTDOH 1335 1735   
QR 245 G 27JAN 5 DOHIST 1405 1835   

 

 Group 3 :  

QR 240 G 29JAN 7 ISTDOH  1335 1735   
QR 245 G 01FEB 3 DOHIST  1405 1835   

 

 Group 4 :  

QR 240 G 01FEB 3 ISTDOH 1335 1735    
 QR 245 G 04FEB 6 DOHIST 1405 1835 


Group 5: 

QR 240 G 20APR 4 ISTDOH 1320 1720   
QR 245 G 23APR 7 DOHIST 1400 1815 

Yapıkredi World Card ile 3 Taksit ve 150 TL'ye Varan Worldpuan! Kampanya Detayları

 • Yapıkredi World Card ile tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli harcamalarınızda, toplam 150 TL'ye varan Worldpuan hediye!
 • Yapıkredi World Card ile yapılan yurt dışı tur rezervasyonlarında 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Yapıkredi ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Axess ile 3 Taksit Kampanyası Kampanya Detayları

 • Axess ile yapılan yurtdışı tur rezervasyonlarında 2 taksite +1 taksit, toplamda 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Akbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Bankkart ile 3 Taksit Kampanyası Kampanya Detayları

 • Bankkart ile yapılan işlemlerde 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Ziraat Bankası ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

CardFinans ile 3 Taksit Kampanyası Kampanya Detayları

 • CardFinans ile yapılan işlemlerde 2 taksite +1 taksit, toplamda 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • CardFinans 2 taksite +1 taksit kampanyasına, Enpara ve Artı Kampanya’ya dahil olmayan Fix Card’lar dahil değildir,
 • Finans Bank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Paraf Card ile 3 Taksit Kampanyası Kampanya Detayları


 • Paraf ile yapılan işlemlerde 2 taksite +1 taksit, toplamda 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Halkbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Bonus Card ile 3 Taksit ve 150 TL Bonus Kampanyası Kampanya Detayları

 • Bonus Card ile tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri harcamalarınızda 75 TL, toplam 150 TL Bonus!
 • Bonus Card ile yapılan işlemlerde 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Garanti ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Maximum Card ile 3 Taksit ve 2.500 TL'ye Varan İndirim Kampanyası Kampanya Detayları

 • Maximum Card ile yapılan işlemlerde 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • 31 Mart 2023 tarihine kadar Maximiles Black kredi kartıyla tek seferde yapacağınız 10.000 TL ve üzeri konaklama rezervasyonlarında %5 indirim avantajı
 • İş Bankası ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Vakıfbank World Card ile 3 Taksit Kampanyası + 150 TL'ye Varan Worldpuan! Kampanya Detayları

 • Vakıfbank World Card ile tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli harcamalarınızda, toplam 150 TL'ye varan Worldpuan hediye!
 • Vakıfbank World Card ile yapılan yurt dışı tur rezervasyonlarında 3 taksit fırsatı Jolly'de.
 • Vakıfbank ve Jolly Tur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Worldcard'a Özel Toplam 150 TL'ye Varan Worldpuan Hediye

WorldCard ile tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli Jolly Tur harcamalarınızda, toplam 150 TL'ye varan Worldpuan hediye!

KAMPANYA DETAYLARI

Türk Vatandaşlarının Kullandığı Pasaport Tipleri

Hizmet, hususi veya diplomatik pasaport başvurusu için 5682 sayılı Pasaport Kanunu’nda belirtilen şartları taşımayan kişiler umuma mahsus pasaport başvurusunda bulunabilirler.

Vize İçin Gerekli Evrak Listesi

(Eczacılar, Serbest Muhasebeci ve Mâli Müşavirler için de geçerlidir.)
 • Maksimum son 10 sene içerisinde alınmış seyahat bitiş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerliliği olan pasaport,
 • Var ise eski pasaportlar
 • Seyahat edilecek ülke konsolosluğuna ait imza bölümleri imazalanmış, ev adresi ve telefon numarası bölümüne cep numarası eklenmiş başvuru formu,
 • 2 adet yeni çekilmiş (son 3 ay içerisinde) beyaz arka fonlu, objektife düz bakılmış yüzde ifade olmaksızın çekilmiş, yüz hatlarının belli olduğu 3,5-4,5 cm boyutlarında biometrik fotoğraf,
 • TC Kimlik Numarası yazılı Nüfus Kâğıdı fotokopisi,
 • Antetli kâğıda (Antetli kâğıt yoksa A4’ün üst orta kısmına kaşe basılarak kullanılabilir) seyahat tarihleri ve gidiş amacı belirtilmiş dilekçe (Beraber seyahat edilecek aile fertleri varsa isimleri belirtilerek masraflarının karşılanacağı beyan edilmeli.)
 • İmza Beyaznnamesi,
 • 2015 işlenmiş vergi levhası,
 • Bağlı bulunduğu odadan son 3 aylık orijinal faaliyet belgesi,
 • Oda sicil kayıt sureti (Varsa şahıs şirketlerinde zorunlu değildir.)
 • Sicil gazetesi fotokopisi (Varsa şahıs şirketlerinde zorunlu değildir.)
 • Almanya başvuruları için Bağ-Kur Dökümü,
 • İçerisinde en az 2.500-3.000 TL meblağ bulunan güncel tarihli alınmış (Başvurudan en fazla 10 gün önce) son 4 aylık hareketlerini gösterir orijinal hesap cüzdanı veya hesap sahibinin ismi belirtilmiş ıslak kaşeli, imzalı, imza sirküleriyle birlikte hesap dökümü (Hesap, Fon veya Altın hesabıysa döküme TL karşılığını gösterir varlık ekstresi eklenmelidir.)
 • Son aya ait kredi kartı ekstresi,
 • Tapu,
 • Araç ruhsatı,
 • Diploma
 • Evlilik cüzdanı fotokopisi
 • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği (Yerleşim yeri bilgilerinin olması gereklidir.)