Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Elamir Beach Bungalow Hotel

Genel Bilgiler

Yepyeni ve tatilde ihtiyacınız olan her türlü hizmeti gerçek 4 yıldız kalitesi ile sunmayı hedefleyen; Gündüzü eşsiz güneşi ve plajı ile birlikte yeşile bezenmiş muhteşem dağ manzarası; gecesini de ışıl ışıl parlayan yıldızları ve ay ışığı altındaki Akdenize uzanan yakomoz eşliğinde romantizmi içerisnde barındıran Elamir Resort Hotel mayıs 2014 de açıldı.Kış dönemi Her Şey Dahi devamı...

Otel Özellikleri
  • Bilardo
  • Plaj Havlusu
  • Masaj
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Bilardo
  • Plaj Havlusu
  • Masaj
Genel Bilgiler

Yepyeni ve tatilde ihtiyacınız olan her türlü hizmeti gerçek 4 yıldız kalitesi ile sunmayı hedefleyen; Gündüzü eşsiz güneşi ve plajı ile birlikte yeşile bezenmiş muhteşem dağ manzarası; gecesini de ışıl ışıl parlayan yıldızları ve ay ışığı altındaki Akdenize uzanan yakomoz eşliğinde romantizmi içerisnde barındıran Elamir Resort Hotel mayıs 2014 de açıldı.

Kış dönemi Her Şey Dahil konseptte bira ve şarap ikram edilir.

Toplantı Salonları

Aktiviteler

Oyun Salonu,Masa Tenisi, Bilardo Salonu,İnternet Cafe, ayrıca sağlıklı yaşam için Fitness Center, Sauna-Hamam ve Welness Merkezi mevcuttur.

Önemli Bilgiler

· Evcil hayvan kabul edilmemektedir.

· Otelde hafta da 1 gün Türk gecesi yapılmaktadır. Türk gecesi hazırlıkları yapılacağı için havuz saat 14:00 itibariyle kullanıma kapanmaktadır.

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı