Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Exelans Hotel

Genel Bilgiler

Konuklarına misafirperver, seçkin ve eksiksiz hizmet sunmayı ilke edinen Exelans Hotel’in her bir bölümü size en yüksek konforu sağlamak üzere tasarlanmıştır. Tesiste 32 adet standart oda, 2 adet engelli odası olmak üzere toplam 34 oda bulunmaktadır.. Exelans Hotel, Dalaman Havalimanına 45 km, Fethiye şehir merkezine 1,5 km, Çalış plajına 3 km, Ölüdeniz plajına 12 km, Hisarönü devamı...

Otel Özellikleri
  • Elektrikli Şarj İstasyonu
  • Kablosuz İnternet
  • Resepsiyon Hizmeti
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Elektrikli Şarj İstasyonu
  • Kablosuz İnternet
  • Resepsiyon Hizmeti
Genel Bilgiler
Oda 34

Konuklarına misafirperver, seçkin ve eksiksiz hizmet sunmayı ilke edinen Exelans Hotel’in her bir bölümü size en yüksek konforu sağlamak üzere tasarlanmıştır. Tesiste 32 adet standart oda, 2 adet engelli odası olmak üzere toplam 34 oda bulunmaktadır.. Exelans Hotel, Dalaman Havalimanına 45 km, Fethiye şehir merkezine 1,5 km, Çalış plajına 3 km, Ölüdeniz plajına 12 km, Hisarönü köyüne 8 km mesafededir.

NOT : Değerli misafirimiz , Pandemi tedbirleri kapsamında SPA-HAMAM-SAUNA VE KAPALI YÜZME HAVUZU HİZMET DIŞIDIR.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda yaz konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.


YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı