Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

G Yoo Residence

Genel Bilgiler

Gyoo Residence, transferlerin merkezi olan Basın Ekspres’te, metro, TEM otoyolu ve sahil yollarının bağlantısına yakın konumda yer almaktadır. Avrupa Yakasında, havaalanına 15 dakika, Taksim ve Kapalı Çarşıya 25 dakika uzaklıktaki Gyo Residence, 3. İstanbul Havalimanı ve Mall of İstanbul’a 3 km, Medipol Mega Hastanesine 5 km uzaklıktadır. Ayrıca metro 6 dakika, 212 İstanbul Pow devamı...

Otel Özellikleri
  • Isıtma Sistemi
  • Otopark
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Kış 06.10.2022 - 31.12.2028
Otel Özellikleri
  • Isıtma Sistemi
  • Otopark
Genel Bilgiler

Gyoo Residence, transferlerin merkezi olan Basın Ekspres’te, metro, TEM otoyolu ve sahil yollarının bağlantısına yakın konumda yer almaktadır. Avrupa Yakasında, havaalanına 15 dakika, Taksim ve Kapalı Çarşıya 25 dakika uzaklıktaki Gyo Residence, 3. İstanbul Havalimanı ve Mall of İstanbul’a 3 km, Medipol Mega Hastanesine 5 km uzaklıktadır. Ayrıca metro 6 dakika, 212 İstanbul Power Outlet alışveriş merkezi ise 9 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

Gyoo Residence size kaliteli sosyal yaşam ve konforlu konaklama sunmaktadır. Kapalı otopark alanı, resepsiyon ve lobi misafirlere sunulan hizmetler arasındadır.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Tesise 15:00 – 23:00 saatleri arasında giriş yapılabilir. Bu saatler dışında giriş kapısı kapalıdır.


Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı