Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Garden Altınova Hotel

Genel Bilgiler

Sıcak bir ortamda; kusursuz hizmet kalitesi ile konaklayabileceğiniz, hijyen ve temizliğin en yüksek standartlarda uygulandığı hotelde 25 Standart, 8 Delüx, 1 Suit olmak üzere toplam 34 oda bulunmaktadır.Hotelin tüm odalarında; Ortopedik yatak, 24 saat sıcak su, banyo, tv, telefon, kablosuz internet, minibar, klima, saç kurutma makinası ve oda servisi mevcuttur.1.000 kişilik Kı devamı...

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Genel Bilgiler
Oda 34

Sıcak bir ortamda; kusursuz hizmet kalitesi ile konaklayabileceğiniz, hijyen ve temizliğin en yüksek standartlarda uygulandığı hotelde 25 Standart, 8 Delüx, 1 Suit olmak üzere toplam 34 oda bulunmaktadır.

Hotelin tüm odalarında; Ortopedik yatak, 24 saat sıcak su, banyo, tv, telefon, kablosuz internet, minibar, klima, saç kurutma makinası ve oda servisi mevcuttur.

1.000 kişilik Kır Bahçesi ve 1.000 kişilik Teras Salonu Kır Düğünü, Davet, Toplantı ve Organizasyonları için hizmet vermektedir.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda yaz konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.


YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı