Title
Biz de sizi bekliyorduk :)

Müsaitlik durumu veya fiyatlar işlem yapmadığınız süre içerisinde değişmiş olabilir. Bu nedenle sizleri detay sayfasına yönlendirdik.

1. Oda
2. OdaOdayı Sil
3. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Likya Turu 5 Gece Otel Konaklamalı İstanbul Çıkışlı

Gökova tekne turu dahil Kekova tekne turu dahil Dalyan tekne turu dahil

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 24.07.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Seçili turun programını, dahil ve harici hizmetleri için Tur Programı

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Tur Programı

1.Gün Tur Güzergahı
İstanbul Bursa

Biniş noktalarından katılacak misafirlerimizle birlikte gece yolculuğumuz başlıyor.

2.Gün Tur Güzergahı
Fethiye

01.00 Bursa Özdilek (Hilton Otel Yanı)
05.00 İzmir-Bornova Sapağı, Ege Üniversitesi Girişi Önü (Manisa Kavşağı)
 
Not: Program gereği otele giriş yapmadan tur başlayacağı için, misafirlerimize kolaylık olması açısından, yüzme molalarında kullanacakları plaj malzemelerini ayrı bir çanta içerisinde otobüste yanlarına almaları rica olunur.

 
Günün Gezi Noktaları;

Akyaka
Gökova Tekne Turu
Sedir Adası
Kleopatra Plajı
Lacivert Koy
Aşıklar Yolu
Fethiye
 
Jolly’nin konforlu otobüsleri eşliğinde Aydın, Çine, Muğla üzerinden Gökova’nın eşsiz panoramasına sahip Sakar Geçidi’ni aşıyoruz. Sonrasında evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, Akyaka Beldesine varıyoruz. Buradan Gökova Tekne Turu  için teknemize biniyoruz. Jacques Cousteau'nun ‘Dünya'nın cenneti’ dediği Gökova'nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. Gelibolu Adası, Cleopatra Plajı, Sedir Adası, İncekum, Lacivert Koy vb. yüzeceğimiz koylar arasında . Bu güzel turun sonunda Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Burada verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz muhteşem flora ve faunaya sahip Azmak Çayı'ını fotoğraflayabilir. Akyaka’dan ayrılıp Okaliptus ağaçları altında romantik fotoğraflar çekebileceğimiz Aşıklar Yolu’na varıyoruz. Ardından otelimize yerleşme. Akşam yemeği otelimizde.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Sabah dinlenme tesisinde serbest olarak alınıyor (Ekstra) 
Öğle Yemeği: . Balık+ salata+karpuz veya tavuk ve köfte+makarna+salata+karpuz ( Ekstra ) 
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde servis edilecektir.

3.Gün Tur Güzergahı
Fethiye

Günün Gezi Noktaları;

Kaputaş Paljı Yüzme Molası
Üçağız Köyü
Kekova Tekne Turu
Simena Köyü
Kaş Merkez
 
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası muhteşem manzarasıyla Kalkan üzerinden Kaputaş Plajı'na ulaşıyoruz. Dünyaca ünlü Kaputaş Plajı'nda verilen yüzme molasını takiben Üçağız Köyü'ne varıyoruz. Tarihle iç içe bu şirin balıkçı köyünden Kekova Tekne Turu’na başlıyoruz. Yüzme molalarımız Tersane Koyu, Kumlu İskele vb. koylarda olacak. Ardından M.S  ll.yy ‘da meydana gelen depremle bir kısmı suların altında kalmış olan Batık Kent, Kekova Adası, kara ulaşımı bulunmayan Simena Köyü ve Kalesini  tekneden görüyor ve rehberimizden bilgiler alarak turumuzu tamamlıyoruz. Üçağız‘dan ayrılıp Kaş merkeze ulaşıyoruz. Bu şirin tatil kasabasında vereceğimiz serbest zaman sonrası otelimize hareket ediyoruz. Otele varış. Akşam yemeği otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle Fethiye gecelerinde eğlenmek için lobide buluşma (Ekstra).


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü.
Öğle Yemeği: Tekne turu için ödenecek ücrete dahildir. (Izgara tavuk + 3 çeşit açık büfe soğuk meze+salata) Tekne turuna katılmayan misafirler için ekstradır.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

4.Gün Tur Güzergahı
Fethiye

Günün Gezi Noktaları;

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz için Ekstra olarak düzenlenen 2 farklı turdan birini seçebilirler;

1.Seçenek: TAM GÜN JEEP SAFARİ TURU (Ekstra)

Sabah kahvaltı sonrası bizleri bekleyen Jeeplerle buluşarak tam gün sürecek bu eğlenceli aktiviteye başlıyoruz. İlk olarak su tabancaları kiralayıp, trafiğe kapalı ormanlık alanlarda eğlencesine doyum olmayan su savaşları yaparak Gizlikent Şelalesi'ne ulaşıyoruz. Gizlikent Şelalesi'nde 25 dakikalık yürüyüş sonrası şelaleye ulaşıyoruz. Şelale dönüşü öğle yemeğimizi yiyoruz. Dileyen misafirlerimiz buradaki macera parkurunda zipline-rafting- bungee jumping gibi aktivitelerin keyfini çıkarabilir (Ekstra). Aktiviteler sonrası Saklıkent Kanyonu'na ulaşıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz giriş biletlerini alarak Saklıkent Kanyonu'da kaynak sularının keyfini çıkartabilir. Saklıkent kanyonundan sonra günümüzü çamur banyoları ile sonlandırıyoruz. Günün sonunda Jeeplerimize binerek otellerimize dönüyoruz. (Öğle yemeği: balık veya tavuk +açık büfe salata ve soğuklar şeklindedir. )

2.Seçenek:  FETHİYE DALIŞ AKTİVİTESİ (Ekstra)

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası misafirlerimizin otelimizden alınmasını takiben Dalış Teknemize ulaşıyoruz Burada CMAS, PADI, SSI sertifakalı, uluslararası lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek brifing sonrası, dalış  noktalarına varıyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimiz için ‘Discovery Dalış’ yapma imkanı bulabilecekleri gün boyu sürecek bu aktivitede,  Tekne ile yolculuk süresi boyunca güneşlenip akdenizin turkuaz sularında, koylarda denize girme imkanınız da olacak. Bu güzel ve heyecanlı geçen aktivitenin sonunda otelimize dönüyoruz. (Öğle yemeği: tavuk+makarna+salata)  Dalış Eğitimi-2 Dalış-Öğle Yemeği-Ulaşım Dahil)


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü servis edilecektir.
Öğle Yemeği: Ekstra turlar için ödenecek ücrete öğle yemeği dahildir. Aktivitelere katılmayan misafirler için öğle yemekleri ekstradır.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak servis edilecektir.

5.Gün Tur Güzergahı
Fethiye

Günün Gezi Noktaları;

Kayaköy
Belcekız Plajı
Ölüdeniz
Xanthos Antik Kenti
Harpyler Anıtı
Patara Antik Kenti
Patara Plajı
 
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Fethiye merkezi takiple eski bir Rum Köyü Kayaköy’e varıyoruz.Tepeler üzerinde teraslar halinde uzanan 350-400 kadar evi bünyesinde barındıran, mübadele ile tamamına yakını terk edildiğinden ‘hayalet köy’ diye de isimlendirilen Kayaköy’ün sokaklarında dolaşırken, eski yerleşimcilerin izleri bizleri geçmişe götürüyor. Serbest zamanda fotoğraflarımız alıp bu hüzünlü köyden ayrılarak Babadağ'ın hemen eteğinde bulunan Belcekız plajına ulaşıyoruz. Bu plajın devamı niteliğindeki Türkiye’nin en eşsiz denizlerinden olan Ölüdeniz’de sizlere serbest zaman veriyoruz. Dünyanın sayılı plajlarından olan Ölüdeniz’de turkuaz suların keyfini çıkarttıktan sonra Antik çağlarda Likya bölgesine başkentlik yapmış, Eşen Çayı kenarına kurulmuş bir antik kent olan Xanthos’a varıyoruz. Burada Xanthos tarihi hakkında bilgi alıp günümüze kadar iyi koruna gelmiş Tiyatro Binasını, Harpyler Anıtını, Likya tipi mezarlarını, Agora'sını  görüyoruz. Geçmişe dair yaptığımız bu yolculuk sonrası, 16 km uzunluğundaki sahil şeridiyle Türkiye’nin en uzun plajlarından biri olan ve bir Antik şehri içerisinde barındıran, mitolojide Apollon'un doğum yeri, Patara’ya gidiyoruz. Altın sarısı kumsalında verilen yüzme molası ardından otelimize dönüyoruz. Akşam  yemeği otelimizde.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde servis edilecektir.
Öğle Yemeği: Tur programına uygun bir nokta da ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak servis edilecektir.

6.Gün Tur Güzergahı
Fethiye

Günün Gezi Noktaları;
 
Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz için Ekstra olarak düzenlenen 2 farklı turdan birini seçebilirler:

1.Seçenek: TAM GÜN 12 ADALAR ve GÖCEK KOYLARI TEKNE TURU ( Ekstra )
 
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası 12 Adalar Tekne Turu’na katılmak için bizi bekleyen teknemize biniyoruz. Tekne turumuzda Fethiye-Göcek koylarının birbirinden güzel adalarını görüp, Akdeniz'in kokusunu içimize çekerek, Yassıcalar Adası, Göcek Adası, Kızılada, Akvaryum Koyu, Domuz Adası, Tersane Adası, Zeytinli Ada vb koy ve adalarda yüzme molaları veriyoruz .Turumuz Göcek'ten yapıldığı takdirde, misafirlerimiz dünyanın sayılı yat limanına sahip bu şirin beldenin çarşısında verilen serbest zamanda gezebileceklerdir. Serbest zaman sonrası otelimize ulaşıyoruz.

Öğle yemeği : Balık veya tavuk + makarna + salata / Tam Gün Tekne Turu Öğle Yemeği ve Ulaşım Dahil 


2.Seçenek:  KELEBEKLER VADİSİ TEKNE TURU (Ekstra)

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimizle otelimizden hareketle  Babadağ‘ın hemen eteğinde bulunan Belcekız mevkiine hareket ediyoruz.  Buradan bineceğimiz teknemizle Belcekız’ın eşsiz koylarını gezerken ilk durağımız, Kaplan Kelebeğiyle ünlü, mevsiminde binlerce kelebeğe ev sahipliği yapan, Kelebekler Vadisi. Burada verilen serbest zamanı yüzme molası ile denizin keyfini çıkartarak veya giriş ücreti ödeyip vadi içi zorlu bir yürüyüş yaparak değerlendirebilirsiniz. Diğer yüzme molalarımız arasında St. Nicholas Adası, Soğuksu Koyu, Akvaryum Koyu gibi koylarda gerçekleşecektir. Bu güzel turun sonunda sahile geri dönerek otelimize ulaşıyoruz.

Öğle yemeği:
 Balık veya Tavuk + Makarna + Salata


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü servis edilecektir.
Öğle Yemeği: Ekstra turlar için ödenecek ücrete öğle yemeği dahildir. Aktivitelere katılmayan misafirler için öğle yemekleri ekstradır.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak servis edilecektir.

7.Gün Tur Güzergahı
Muğla

Günün Gezi Noktaları;

Dalyan
Kaunos Kral Mezarları
Caretta Caretta
İztuzu Plajı
Yörük Pazarı

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Fethiye-Kargı mevkiindeki Yörük Pazarına ulaşıyoruz. Fethiye yörük kültürünün tanıtıldığı, Fethiye ve çevresinden çıkan birçok bitki, yağ ve balın sunulduğu bu noktada tadım ve tanıtımların ardından arzu eden misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Sonrasında Dalyan’a ulaşıyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos’un hikâyesini rehberimizden dinleyerek kaya oyma Kral Mezarları’nı görüyoruz. Sonrasında nesilleri tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan  Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarının Türkiye'deki en ünlü yumurtlama alanı İztuzu Plajı'na gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takip ederek otobüsümüze ulaşıyoruz. Dalyandan deniz kokusu üzerimize sindikten sonra keyifli ve eğlenceli zaman geçireceğimiz ayrıca cilde iyi geldiği kabul edilen Çamur banyolarına ( Ekstra ) giderek günümüzü burada sonlandırıyor ve Muğla, Çine, Aydın üzerinden İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü servis edilecektir.
Öğle Yemeği: Tur programına uygun bir noktada ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Tur programına uygun bir mola noktasında ekstra olarak alınacaktır.

8.Gün Tur Güzergahı
İstanbul

İzmir, Manisa, Balıkesir üzerinden gece yarısından sonraki saatlerde İstanbul'a ulaşıyor ve bir başka Jolly Tur organizasyonunda buluşmak dileği ile misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, sizlerle vedalaşıyoruz.

Önemli Bilgiler

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 24.07.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

İptal İade Şartları

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Jolly Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Jolly Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. 
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. 
Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.

Miles&Smiles Kredi Kartlarına Özel 3.000 Mil Puan

1 Haziran 2024 - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında, 3.000 Mil Puan kazanma fırsatı Jolly'de!

KAMPANYA DETAYLARI
Ön Ödemeli Erken Rezervasyon Fırsatı

Seçili turlarda;
%25'ini şimdi, gerisini tatile 3 gün kala ödeyin.
%10'unu şimdi, gerisini tatile 1 gün kala ödeyin.

KAMPANYA DETAYLARI
Shop&Fly Kredi Kartlarına Özel 300.000 Mil Puan

1 Haziran 2024 - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında, 300.000 Mil Puan kazanma fırsatı Jolly'de!

KAMPANYA DETAYLARI