Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Mayıs 2024
 • Haziran 2024
 • Temmuz 2024
 • Ağustos 2024
 • Eylül 2024
 • Ekim 2024
 • Kasım 2024
 • Aralık 2024
 • Ocak 2025
 • Şubat 2025
 • Mart 2025
 • Nisan 2025
Hemen Ara

Montenegro Turları

Search

Aradığınız tur henüz satışa açılmadı.

Güncel turlarımızdan haberdar olmak için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Dilerseniz diğer turlarımıza göz atabilir, keşfetmeye devam edebilirsiniz.

Tüm Yurt Dışı Turları

Vizesiz Montenegro Turları

Vizesiz turlar ile yurt dışına seyahat etmek isteyen gezginlerin listesinde mutlaka yer alıyordur Karadağ. Bir diğer ismi ile Montenegro. Balkanlar'da yer alan ve muhteşem güzelliği ile hayran duyulası bir yer ülke olan Karadağ, vizesiz gidilecek yurt dışı ülkeleri arasında yer aldığı için Türk misafirlerin de ilgi odağı oluyor. Vizesiz Montenegro turları ile görebileceğiniz bu güzellikler karşısında eminiz ki sizler de hayran kalacaksınız. Karadağ turları olarak da bilinen Montenegro turları ile muhteşem fotoğraf çekebileceğiniz, yeni yerler keşfedebileceğiniz, unutulmaz yol arkadaşlıkları kurabileceğiniz benzersiz bir tatil yapacaksınız.

 

Montenegro (Karadağ)

Karadağ, Balkanlar'ın en küçük ülkelerinden biri olarak biliniyor. Son günlerde adını çokça duyduğumuz, popüler seyahat destinasyonlarından biri olan Karadağ ya da diğer adıyla Montenegro, sahil kasabası en güzel Avrupa ülkelerinden biri ayrıca. Adriyatik kıyısında bulunan bu sevimli ülke, başta Budva ve başkent Podgorica olmak üzere sahip olduğu birçok güzellik ile turizm merkezi konumunda. Doğusunda Arnavutluk ve Kosova, kuzeyinde Sırbistan, batısında Hırvatistan, Bosna-Hersek, güneyinde Adriyatik Denizi yer alır bu güzel ülkenin. Karadağ'ı farklı kılan sadece kendine has güzelliği değil.  Anayasasında Karadağ "demokratik, refah ve çevreci bir ülke" olarak tanımlanır. Bu yüzden doğal dokusunu her daim koruyabilmiş ender ülkelerden biridir. Vizesiz turlar arasında yer alan Montenegro turları ekonomik bir tatil isteyenlere, yakın tatil yerleri arayanlara hayal ettikleri hemen her şeyi vadediyor.

Karadağ turları ve Budva turları ile Avrupa'yı gezmek, vizesiz seyahatin rahatlığını yaşamak için Jolly'nin Montenegro turları ile siz de yola çıkabilir, en güzel Avrupa ülkelerinden biri olan Karadağ'ı görebilirsiniz. Karadağ ayrıca Balkan turları arasında da yer aldığı için baştan başa Balkan turları ile de bu güzel ülkeyi görmeniz mümkün oluyor.

 

Montenegro'da Gezilecek Yerler

Montenegro'da gezilecek yerler bir hayli fazla. Bu güzel ülkenin doğası da tarihi de sizi etkileyecek. Montenegro turları ile gezeceğiniz birçok yer mevcut olsa da bu listede mutlaka olması gereken yerler var.

Budva: Tarihi dokusu ile dikkat çeken, deniz ve güneşin kasabası olan,  2.500 yıllık geçmişi ile gezilecek yerleri bir hayli fazla olan, Helen ve Roma İmparatorluğu dönemlerimde bölgenin önemli yerleşim yerlerinden biri konumundaki Budva, Montenegro turlarının göz bebeği oluyor. Budva Kalesi ve Budva şehir surları, Podmaine Manastırı ya da Rustovo Manastırı ile Budva'da gezilecek yerler size bir kültür keşfi imkanı vadediyor.

Sveti Stefen Adası: Görüntüsüyle hayranlık uyandıran, 2,000 metrekare alan üzerine kurulu olan Sveti Stefan da Montenegro'da görülecek yerler arasında geliyor. 15. yüzyıldan kalma bir köy olan Sveti Stefan, kırmızı çatılı evleri ve arnavut kaldırımlı sokakları ile ilgi görüyor.

Podgorica: Karadağ’ın başkenti ve en büyük şehri olan Podgorica, Montenegro'da gezilecek yerler arasında bulunuyor. Eski Türk şehri, Milenyum Köprüsü, Hercegovacka Caddesi gibi tarihi durakları olan Podgorica'da ayrıca doğal güzellikler de yer alıyor. 

Jolly'nin Montenegro turları ile Balkanlar'a uzanın, vizesiz seyahatin tadını çıkartın.