Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Odette Bodrum

Genel Bilgiler

5000 m2 ‘ye konumlanmış bahçe içinde, müstakil girişli, bazı odaların kendine özgü mutfakları ve verandaları olan taş evlerinde kuş cıvıltıları eşliğinde doğal güzelliklerle kucaklaşabileceğiniz huzurlu bir tatil istiyorsanız adresiniz Odette Bodrum. Orman ve yeşilliklerin icinde yapacağınız yürüyüşlere ve otelimizden dilediğiniz zaman temin edebileceğiniz bisikletlerle devamı...

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Genel Bilgiler
Bina Yaşı 3
Oda 9
Restaurant 1
Bar 1

5000 m2 ‘ye konumlanmış bahçe içinde, müstakil girişli, bazı odaların kendine özgü mutfakları ve verandaları olan taş evlerinde kuş cıvıltıları eşliğinde doğal güzelliklerle kucaklaşabileceğiniz huzurlu bir tatil istiyorsanız adresiniz Odette Bodrum.

Orman ve yeşilliklerin icinde yapacağınız yürüyüşlere ve otelimizden dilediğiniz zaman temin edebileceğiniz bisikletlerle doğanın tadını çıkarmaya hazır mısınız? O zaman Odette Bodrum’a bekliyoruz.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı