Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Porto Fenari Köyiçi

Genel Bilgiler

Aya Yorgi Koyu'den 9 km uzaklıkta bulunan Porto Fenari Alacati Otel misafirlerin konforu için havaalanı transfer servisini, oda temizliğini, oda servisini sunmaktadır. Konaklama tesisi antik mimari tarzı bir binada yer almaktadır.Konaklama tesisi, Alaçatı şehir merkezinden 1 km, Cigli Military Arpt havalimanından 65 km uzaklıkta bulunur. Alaçatı Surf Paradise Club bu tesise 3.9 devamı...

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
GİRİŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
ÇIKIŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
Havalimanı Seçiniz

Zorunlu Alan

ODA VE KİŞİ SAYISI 1 Oda, 1 Yetişkin
1 gece konaklama
Çıkış tarihi seçiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Avantajlı Ulaşım Seçenekleri Otelinizi seçtikten sonra rezervasyonunuza uçak, transfer veya otobüs bileti ekleyebilirsiniz.
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Genel Bilgiler

Aya Yorgi Koyu'den 9 km uzaklıkta bulunan Porto Fenari Alacati Otel misafirlerin konforu için havaalanı transfer servisini, oda temizliğini, oda servisini sunmaktadır. Konaklama tesisi antik mimari tarzı bir binada yer almaktadır.

Konaklama tesisi, Alaçatı şehir merkezinden 1 km, Cigli Military Arpt havalimanından 65 km uzaklıkta bulunur. Alaçatı Surf Paradise Club bu tesise 3.9 km uzaklıktadır. Porto Fenari Alacati Otel Alaçatı Sörf Sahili yakınlarında konumlanmıştır.

Oteldeki odalar ses yalıtımlı ve hızlı internet, dolap, hi-fi ile donatılmıştır. Banyo küveti, duş, saç kurutma makinesi olan özel banyolar vardır.

Asma Yaprağı 5 dakika uzaklıktadır. Önemli Bilgi : Tesis terasında Porto Club mevcuttur, otel misafirlerine indirim yapılmaktadır. Kapanış saati 01:00 .

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Önemli Bilgi : Tesis terasında Porto Club mevcuttur, otel misafirlerine indirim yapılmaktadır. Kapanış saati 01:00 .

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı