Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Woodstock Alaçatı

Genel Bilgiler

Woodstock Alaçatı 150 yıllık Ege mimarisi renklerinde tarihi taş binasıyla, Alaçatı’nın rüzgarlı, arnavut kaldırımlı rengarenk köy merkezinde sizlere hizmet vermektedir. Woodstock adı 1969’da New York yakınlarında yapılan tarihin en büyük müzik ve sanat festivallerinden biri olan "Woodstock Music and Art Fair"dan gelmektedir. Otelimizin her bir odası Woodstock festivalinde sahn devamı...

Otel Özellikleri
  • Restoran
  • Kahvaltı Salonu
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Restoran
  • Kahvaltı Salonu
Genel Bilgiler
Oda 6

Woodstock Alaçatı 150 yıllık Ege mimarisi renklerinde tarihi taş binasıyla, Alaçatı’nın rüzgarlı, arnavut kaldırımlı rengarenk köy merkezinde sizlere hizmet vermektedir. Woodstock adı 1969’da New York yakınlarında yapılan tarihin en büyük müzik ve sanat festivallerinden biri olan "Woodstock Music and Art Fair"dan gelmektedir. Otelimizin her bir odası Woodstock festivalinde sahne alan 6 sanatçının adına özel olarak tasarlanmıştır. Sizleri Woodstock festivalinin barış, aşk ve müzik mottosuyla karşılamaktan mutluluk duyarız.

Woodstock Alaçatı’da güne Alaçatı ve değirmen manzaralı terasımızda, ev yapımı reçeller, taze köy ürünleri, zeytin ve peynir çeşitleri eşliğinde servis edilen tadı damağınızda kalacak bir serpme kahvaltı ile başlayabilir, Alaçatı’da güzel bir gezintinin ardından 5 çayı ikramımızla dinlenebilirsiniz. Akşam yemeği için restoranımızda yemek seçeneklerimiz mevcuttur. Yemek sonrası teras barımızda yerli yabancı içkiler, kokteyller, Ege’nin meşhur bağlarından şaraplar eşliğinde eğlence sizleri bekliyor olacak.


 
Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda yaz konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı