Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

8 Rooms Hotel

Genel Bilgiler

8 Rooms Hotel Odalarının her biri Çanakkale Boğazı manzarasını görmekte olan otelimizin önünde plaj bulunmakta olup, civarında  kafeler, et ve balık restoranları yer almaktadır.  Hamzakoy Plajının önünde yer almakta olan tesis odalarında sınırsız internet bağlantısı, televizyon, saç kurutma makinesi, buz dolabı ve klima bulunmaktadır. Giriş katında Mono Cafe devamı...

Otel Özellikleri
  • Resepsiyon Hizmeti
  • Restoran
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Resepsiyon Hizmeti
  • Restoran
Genel Bilgiler
Bina Yaşı 6
Oda 8

8 Rooms Hotel Odalarının her biri Çanakkale Boğazı manzarasını görmekte olan otelimizin önünde plaj bulunmakta olup, civarında  kafeler, et ve balık restoranları yer almaktadır.  Hamzakoy Plajının önünde yer almakta olan tesis odalarında sınırsız internet bağlantısı, televizyon, saç kurutma makinesi, buz dolabı ve klima bulunmaktadır. Giriş katında Mono Cafe, zengin menüsüyle yiyecek ve içecek çeşitleri sunmaktadır. 

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı