Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Gökçeada Yeşil Ev Butik Otel Kafe

Genel Bilgiler

“Zeytinliköy’e gelen Gökçeada’yı belki görür, ancak Gökçeada’ya gelen Zeytinliköy’ü mutlaka görür!” Böyle der Adalılar, haksız da sayılmazlar.Geçmiş bugünü keşfettirir, farklılıklar kendini. Huzur, sakinlik, sessizlik içindeki coşkuyu. Zeytinliköy hepsini!25 yıl önce tatil amacıyla Gökçeada’ya gelen ve Ada’dan, Ada’nın sıradışı hikayesinden çok etkilenen bir Ailenin hayali olar devamı...

Otel Özellikleri
  • Otopark
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
GİRİŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
ÇIKIŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
Havalimanı Seçiniz

Zorunlu Alan

ODA VE KİŞİ SAYISI 1 Oda, 1 Yetişkin
1 gece konaklama
Çıkış tarihi seçiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Avantajlı Ulaşım Seçenekleri Otelinizi seçtikten sonra rezervasyonunuza uçak, transfer veya otobüs bileti ekleyebilirsiniz.
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Otopark
Genel Bilgiler

“Zeytinliköy’e gelen Gökçeada’yı belki görür, ancak Gökçeada’ya gelen Zeytinliköy’ü mutlaka görür!” Böyle der Adalılar, haksız da sayılmazlar.Geçmiş bugünü keşfettirir, farklılıklar kendini. Huzur, sakinlik, sessizlik içindeki coşkuyu. Zeytinliköy hepsini!

25 yıl önce tatil amacıyla Gökçeada’ya gelen ve Ada’dan, Ada’nın sıradışı hikayesinden çok etkilenen bir Ailenin hayali olarak başlar Yeşil Ev’in hikayesi. Zamanın acımasızlığına direnemeyip yıkılmaya yüz tutmuş iki ayrı bina aslına sadık kalınarak yenilenmiş ve Zeytinliköy’e ve Ada’ya değer katmak üzere konuklarının hizmetine sunulmuştur. Dibek kahvesi, sakızlı muhallebi, sadece ayak seslerinizi duyacağınız taş kaldırımlar ve yaşlı komşulardan sonra yeni bir simgesi daha var Zeytinliköy’ün: Yeşil Ev!

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı
Ön Ödemesiz Yaz Fırsatları

Şimdi al sonra öde, fiyatını sabitle!
Ön ödemesiz otellerde yerinizi ayırtın, ödemesini tatile 3 gün kala gerçekleştirin. Üstelik sepette ekstra indirimler de sizi bekliyor!

KAMPANYA DETAYLARI