Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Merci Butik Otel

Genel Bilgiler

Merci Butik Otel Isparta ilinin Eğirdir ilçesinde ada bölgesinde yer almaktadır. Şehir merkezine uzaklığı 1 km'dir. Otel çevresinde alkollü ve alkolsüz birden fazla restaurant bulunur, aynı zamanda göle girilebilecek alanlar mevcuttur. Ada bölgesinde bisiklet ile gezebilme veya kayıkla gezi yapabilme imkanları bulunmaktadır. Tesis Eğirdir Kovada Gölü, Kuyucak Lavanta Köyü, Sald devamı...

Otel Özellikleri
  • Balıkçı Turu
  • Asansör
  • 24 saat internet erişimi
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Balıkçı Turu
  • Asansör
  • 24 saat internet erişimi
Genel Bilgiler

Merci Butik Otel Isparta ilinin Eğirdir ilçesinde ada bölgesinde yer almaktadır. Şehir merkezine uzaklığı 1 km'dir. Otel çevresinde alkollü ve alkolsüz birden fazla restaurant bulunur, aynı zamanda göle girilebilecek alanlar mevcuttur. Ada bölgesinde bisiklet ile gezebilme veya kayıkla gezi yapabilme imkanları bulunmaktadır. Tesis Eğirdir Kovada Gölü, Kuyucak Lavanta Köyü, Salda Gölü, Akpınar Seyir Tepesi gibi sosyal alanlara yakın mesafededir.

Toplantı Salonları

Aktiviteler
-bisiklet turu

-kayıkla gezi 

-akpınar seyir tepesi

-kovada gölü

-salda gölü

kuyucak lavanta köyü

altınkum plajı 


Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Otelde 0-6 yaş ücretsizdir. sabah kahvaltısı konsepti ile hizmet verilmektedir. Akşam yemeği için civar cevrede birden fazla alkollü ve alkolsüz restauratntlar mevcuttur.

Sabah kahvaltısında çay ve su hariç her şey ek olarak ücretlendirilir. Otelde single oda bulunmamaktadır fakat double yataklı bir odada single konaklama yapılabilir. Twin yataklı toplam 9 oda mevcuttur. 


Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı