Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Acropolis Cave Suite

Genel Bilgiler

Acropolis Cave Suites Kapadokya’nın kalbi Ürgüp’te, binlerce yıllık mağara ”Kaya” evlerin mekanı olan Esbelli Mahallesinde yer alır. Büyüleyici atmosfere, geniş ferah odalara sahip olan bu muhteşem otel siz değerli misafirlerimize unutulmayacak bir mağara otel deneyimi sunmaktadır. Acropolis Cave Suite’in  sunduğu olanaklar arasında sabahları rengârenk balonların göky devamı...

Otel Özellikleri
  • Kahvaltı Salonu
  • Kablosuz İnternet
  • Otopark
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Kahvaltı Salonu
  • Kablosuz İnternet
  • Otopark
Genel Bilgiler
Oda 12

Acropolis Cave Suites Kapadokya’nın kalbi Ürgüp’te, binlerce yıllık mağara ”Kaya” evlerin mekanı olan Esbelli Mahallesinde yer alır. Büyüleyici atmosfere, geniş ferah odalara sahip olan bu muhteşem otel siz değerli misafirlerimize unutulmayacak bir mağara otel deneyimi sunmaktadır. 

Acropolis Cave Suite’in  sunduğu olanaklar arasında sabahları rengârenk balonların gökyüzünde süzüldüğü gün doğumu manzarası ile güne başlamak, gün batımında ise peri bacaları arasından batan güneşin yarattığı görsel şölen yer almaktadır.Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.