Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Midtown Suit Flat

Genel Bilgiler

İşletmemiz  20 adet 1+1 möbleli daireden oluşmakta olup otel konseptindedir. Binamızda 24 saat görevli personelimiz dilediğiniz her saat giriş yapabilmeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere yardımcı olmak üzere bulunmaktadır. Dairelerimize giriş yapan tüm misafirlerimizin HES Kodu kontrolünün ardından kimlik girişleri yapılmaktadır. Ankara'nın merkezinde sessiz devamı...

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Genel Bilgiler
Oda 15

İşletmemiz  20 adet 1+1 möbleli daireden oluşmakta olup otel konseptindedir. Binamızda 24 saat görevli personelimiz dilediğiniz her saat giriş yapabilmeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere yardımcı olmak üzere bulunmaktadır. Dairelerimize giriş yapan tüm misafirlerimizin HES Kodu kontrolünün ardından kimlik girişleri yapılmaktadır. Ankara'nın merkezinde sessiz sakin bir konaklama arayışınız var ise sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

Toplantı Salonları