Title

Son Gün 7 Şubat!

Kalan Süre
GünSaatDakikaSaniye

Erken Rezervasyon Avantajları

 • Şimdi Al
  Sonra Öde!

  Rezervasyonunuzu şimdi yapın ödemesini tatile 3 gün kala tamamlayın.

  Detaylı Bilgi
 • %50’ye Varan
  Büyük İndirimler

  Seçili otellerde yapacağınız rezervasyonlarda gerçek indirimler.

 • Kesintisiz
  İptal Hakkı

  Seçili otellerde hiçbir gerekçe göstermeden belirtilen tarihe kadar rezervasyonunu iptal edebilirsin.

  Detaylı Bilgi
 • 18 Aya Varan
  Taksit Seçeneği

  Tatilinizi 18 aya varan taksit imkanıyla satın alın rahat rahat ödeyin.

  Tüm Ödeme Seçenekleri
 • Fiyat Farkı
  İade Garantisi

  Sitemizde yaptığınız rezervasyon tutarından farklı bir tutar görürseniz, aradaki fark tarafınıza iade edilir.

  Detaylı Bilgi

Masterpass ile Şimdi Al, Sonra Öde Fırsatları

Bu yaz, tatilde nereye gitmek istersiniz?

Akdeniz ve Ege’nin cennet köşeleri, eşsiz koyları ve akvaryum misali denizleri muhteşem bir tatil için sizi bekliyor!

Hiç bekleme, şu an karar vermenin tam zamanı!
erken rezervasyon

Masterpass ile Nasıl Rezervasyon Yaparım?

 • 1
  İhtiyacın olan tatili bul

  Yurt içi otellerinde veya şehir otellerinde Masterpass Şimdi Al Sonra Öde’li tatillerden birini seç.

 • 2
  Masterpass ile ödemeyi seç

  Ödeme sayfasında Masterpass Şimdi Al Sonra Öde sekmesini seç ve Masterpass üyeliğini kullan.

  Eğer Masterpass üyeliğin yoksa kart bilgilerini girerek Masterpass’e üye ol.

  *Kart bilgileriniz Masterpass altyapısında saklanmaktadır.

 • 3
  Rezervasyonunu Tamamla

  Masterpass üyeliğinizde bulunan kayıtlı kartlarınızdan hızlıca rezervasyonunu tamamla.

Görsel

Yurt İçi Oteller Kampanya Koşulları

 • Kampanya, 8 Kasım 2021 - 7 Şubat 2022 arasında yapılan seçili ürün rezervasyonlarında ve 8 Kasım 2021 - 31 Aralık 2022 arasında yapılacak konaklamalarda geçerlidir.
 • Kampanya, seçili yurt içi otellerinde geçerlidir. Ürün gruplarına göre ödeme koşulları değişiklik göstermektedir.
 • Erken rezervasyon kampanyası tüm ödeme yöntemlerinde, %25 ön ödeme ve ön ödemesiz kampanyalar sadece masterpass alt yapısında kayıtlı kredi kartı ile yapılan ödemelerde geçerlidir.
 • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez
 • Kampanya, 8 Kasım 2021 itibariyle tüm satış kanallarımızdan yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. Ek hizmetlerde (Vize, Sigorta, Uçak, Transfer, Etkinlik, Müze Kart bedeli vb. hizmetler) geçerli değildir.
 • Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Club Jolly Turizm ve Ticaret A.Ş’ye aittir.
 • Kampanya, %25 ön ödemeli otellerde 30 gün öncesine kadar yapılan rezervasyonlarda geçerlidir, ön ödemesiz yurt içi otellerde ise 10 gün öncesine kadar yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
 • Yukarıdaki kampanya koşullarının tümü sağlandığı takdirde "Masterpass" altyapısı ile rezervasyon tutarının ürün gruplarına göre belirlenmiş (aşağıdaki detayları yer alan) oranı kredi kartından çekilerek rezervasyonunuz güvence altına alınır. Sonrasında ürün gruplarına göre belirlenen tarihlerde ön provizyon ve kalan tutarın tahsilat işlemleri gerçekleştirilir.
 • %25 ön ödemeli yurt içi otellerde: Toplam rezervasyon tutarın %25'i "Masterpass" altyapısına kayıtlı kredi kartınızdan rezervasyon anında tahsil edilir. Rezervasyon tutarının bakiyesi check-in tarihinden 28 gün önce ön provizyon işlemi ile bloke edilir. Ön provizyon işlemi başarılı olduğu takdirde bakiye tutar check-in tarihinden 72 saat önce tahsil edilir.
 • Ön ödemesiz yurt içi otellerde: "Masterpass" altyapısına kayıtlı kredi kartınızdan rezervasyon anında ön ödeme alınmaz. Toplam rezervasyon tutarı check-in tarihinden 8 gün önce ön provizyon işlemi ile bloke edilir. Ön provizyon işlemi başarılı olduğu takdirde toplam tutar check-in tarihinden 72 saat önce tahsil edilir.
 • "Masterpass" altyapısı ile yapılan rezervasyonlarda misafir; %25 ön ödemeli yurt içi otellerde check-in tarihindenen az 25 gün öncesine, ön ödemesiz yurt içi otellerde en az 5 gün öncesine kadar herhangi bir gerekçe göstermeksizin rezervasyonunu kesintisiz iptal edebilir, iptal sonrasında tahsil edilen tutar iade edilir ve varsa ön provizyon iptal edilir. Belirtilen tarihlerden sonra yapılacak iptal talepleri için ilgili otellerin iptal politikaları geçerlidir
 • Rezervasyonda kullanılan kredi kartında ön provizyon anında sorun yaşanması durumunda (limit yetersizliği, kart iptali, masterpass’deki iznin iptali vb) rezervasyon; %25 ön ödemeli yurt içi otellerde check-in tarihinden 25 gün öncesinde, ön ödemesiz yurt içi otellerde 5 gün öncesinde otomatik iptal edilerek tahsil edilen ön ödeme tutarı kredi kartına iade edilecektir.
 • Misafir, yasal mevzuatların izin verdiği taksit sayısında satın aldığı ürünün ilk ödeme sonrası geri kalan bakiyesini, yine yasal mevzuatların izin verdiği taksit sayısıyla, satın aldığı ürünle ilgili rezervasyon döneminde aldığı fiyata geçerli ve tahsilat zamanında geçerli olan üst taksit sayısında taksitle ödeme yapabilir.
 • Jolly "Fiyat Farkı İade Garantisi" ibaresi ile satışa sunduğu otellerde, misafirlerin konaklama yapacağı tarihten önce misafirin satın aldığı tutarı olumsuz yönde etkileyecek şekilde, Jollytur.com sitesi üzerinde bir fiyat farkı oluşur ise, aradaki fiyat farkını iade eder. Tüm koşul ve detaylar https://www.jollytur.com/fiyat-farki-iade-garantisi sayfasında bulunmaktadır. Bu garanti seçilen otellerde geçerlidir. Fiyat farkı iade garantisinin müşteri nezdinde geçerli ve iade hakkının olabilmesi için, 8 Kasım 2021 - 7 Şubat 2022 tarihleri arasında satın alınması ve 8 Kasım 2021 - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında yapılacak konaklamaları kapsaması gerekmektedir.