Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Lighthouse Lydia Villas

Genel Bilgiler

Lighthouse Lydia Villa size özel bahçesi ve havuzu ile Fethiye'de konaklama imkânı sunmaktadır. Denize 50 metre mesafede bulunan tesisin tüm odalarında tesis veya balkon bulunmaktadır. Tesiste bisiklet kiralama imkânı bulunmaktadır. Bölgede rüzgâr sörfü ve dalış gibi etkinlikler oldukça popülerdir.Tesiste bakkaldan teslim ve paketli öğle yemeği istek üzerine mevcuttur.

Otel Özellikleri
  • Bisiklet Kiralama
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Bisiklet Kiralama
Genel Bilgiler
Oda 3

Lighthouse Lydia Villa size özel bahçesi ve havuzu ile Fethiye'de konaklama imkânı sunmaktadır. Denize 50 metre mesafede bulunan tesisin tüm odalarında tesis veya balkon bulunmaktadır. Tesiste bisiklet kiralama imkânı bulunmaktadır. Bölgede rüzgâr sörfü ve dalış gibi etkinlikler oldukça popülerdir.

Tesiste bakkaldan teslim ve paketli öğle yemeği istek üzerine mevcuttur.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler

Havuz kullanımı 01.06.2021 tarihinde hizmete sunulacaktır.

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda yaz konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis için bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.