Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Örnek Motel

Genel Bilgiler

Örnek Motel, Gökçeada'nın Yenibademli köyünün ilk otelidir. Otelimiz 9 standart oda, 4 1+1 apart daire olarak toplamda 13 odalıdır. Otelimiz tam köşede olduğu için geniş bir bahçeye sahiptir. Çocukların rahatça eğlenebileceği, çocuklar için bahçemizde salıncak, kaydırak ve oyun alanı bulunmaktadır. Tüm odalarımız bahçe manzaralıdır.Özel araçlarıyla gelen misafirler için aç devamı...

Otel Özellikleri
  • 24 saat internet erişimi
  • Açık Otopark
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • 24 saat internet erişimi
  • Açık Otopark
  • Açık Otopark
Genel Bilgiler
Oda 13

Örnek Motel, Gökçeada'nın Yenibademli köyünün ilk otelidir. Otelimiz 9 standart oda, 4 1+1 apart daire olarak toplamda 13 odalıdır. Otelimiz tam köşede olduğu için geniş bir bahçeye sahiptir. Çocukların rahatça eğlenebileceği, çocuklar için bahçemizde salıncak, kaydırak ve oyun alanı bulunmaktadır. Tüm odalarımız bahçe manzaralıdır.

Özel araçlarıyla gelen misafirler için açık otoparkımız mevcuttur. Tekerlekli sandalye kullanımına uygun alt kat odalarımız vardır. Gökçeada şehir merkezine 3 km, Gökçeada'nın en popüler köyü Kaleköy'e 250 m uzaklıktadır. Ada'nın kuzeyinde bulunan Yıldız Koy'a ise 600 m uzaklıktadır. Tesis oda-kahvaltı hizmetinin yanı sıra kendi misafirlerine restaurant hizmetide sunmaktadır.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.