Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Eceabat Ritim Suite Hotel

Genel Bilgiler

Lara'da merkezi lokasyonda bulunan otelimiz; Bir Garden Suite, Üç Luxury Suite, Üç Deluxe Suite, ve İki King Suite ile modern ve ferah bir konaklama için sizleri bekliyor. Suitlerimizde ateş, su ve toprak olarak 3 farklı konsept sunan dairelerimiz pastel renklerde modern stile sahiptir. Antalyanın en güzel noktalarından birinde yer alan otelmizde, akdeniz güneşinin ışığı ile do devamı...

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Genel Bilgiler
Oda 8

Lara'da merkezi lokasyonda bulunan otelimiz; Bir Garden Suite, Üç Luxury Suite, Üç Deluxe Suite, ve İki King Suite ile modern ve ferah bir konaklama için sizleri bekliyor. Suitlerimizde ateş, su ve toprak olarak 3 farklı konsept sunan dairelerimiz pastel renklerde modern stile sahiptir. Antalyanın en güzel noktalarından birinde yer alan otelmizde, akdeniz güneşinin ışığı ile dolu bir tatil için siz misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Odalar

Giriş: 14: 00

Çıkış: 12:00


***Otelimize evcil hayvan kabul edilmemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Toplantı Salonları